Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fóton vagy környékén van...

Fóton vagy környékén van olyan cukrászda, ahol rendelés nélkül lehet kapni valamilyen tortát?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy holnap délutánra kellene egy torta és nem tudom, hogy hol tudnék ilyen hirtelen venni egyet, ami még jó is. Auchanban és hasonló helyen nem szeretnék, az nem valami finom. Ha tudtok körülbelüli árat, akkor azt is írjátok.
2011. jún. 24. 20:57
 1/6 anonim válasza:
Veresen a gombai cuki. Nagyon finom!
2011. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ha sikerül autót szereznem elnézek oda. Az Ambrosiát ismeri valaki? Azt olvastam a honlapjukon, hogy normál méretű torták szinte azonnal kaphatók.
2011. jún. 24. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Fót, Budiner cukrászda. Szent Benedek utca, a buszállomás után balra, egy "görbe" ház alatt. El sem téveszthető. :)

[link]

2011. jún. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha az Ambrosia és a Bundiner között kell választani, egyértelműen az utóbbit ajánlom. A tejszínes csokitortájuk nagyon jó.

A kész torták ált. 8 szeletesek, és 2 e Ft alatt vannak (doboz nélkül).

2011. jún. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget. Hívtuk a Bundinert is, de ott -ahogy írtad- csak 8 szeletes volt, és nekünk nagyobb kellett. Így végül az Ambrosia maradt, mert ott egy 16 és egy 8 szeletest egymásra tudtak rakni emeletes tortának. Nem volt rossz az sem.
2011. jún. 26. 09:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Ok, örülök hogy segíthettem.

:)

2011. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!