Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ennyire szeretitek a fokhagyma...

Ennyire szeretitek a fokhagyma ízét?

Figyelt kérdés

Szinte mindennap olvasgatom itt a recepteket, linkeket. Gyakorlatilag minden recept hozzávalója (már mindegy milyen nemzetiségű)a fokhagyma.


Gondolom vannak bőven rajtam kívül azért olyanok akik a szagától is undorodnak, nem még az ízétől.


2011. szept. 13. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Utáltam gyerekkoromban, főleg akkor ha rántásba (főzelékbe) tették, és véletlen jobban megsült a kelleténél.


Aztán egy idő tán megkedveltem. Lángost, pirítost full bekentem és még darabokat is ettem hozzá...

Mostanában is vagyok így ha nem megyek emberek közé :-)).

És bizony sok kajába nagyon jó, pl sült húshoz. Vagy paradicsomos kajákba bazsalikommal együtt... Imádom. lecsóba is nagyobb darabokban... (régen meg nem ettem volna.)

2011. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 dellfil ***** válasza:
100%

Remélem teljesen jó állapotú, és még sokáig az is lesz az érrendszered.

Igen, tudom, hogy ha egészségesnek születtél, és nem tetted fiatalon tönkre magadat, még igen sokáig egészséges maradhatsz fokhagyma nélkül is. Ez legyen a te dolgod. :D

De légy szíves ne indíts kortes hadjáratot a fokhagyma, és kajálóik ellen! Ne bonts zászlót a rút fokhagymazabálók ellenében. :DDD

Viseld el őket, mint ahogy mi - elvetemült - fokhagymafalók is elviseljük kivagyi kényeskedésedet. :D

Nem folytatom... a többit sejtsed... :DDD


dellfil

2011. szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok étel van,amit fokhagyma nélkül nem lehet jó ízűen elkészíteni. Azt pedig tudni illene,hogy nagyon egészséges,
2011. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én elviselem, nem zavar csak ne mellettem egyék. Hidd el, tudom, hogy egészséges és egyes ételekből elmaradhatatlan. De ha nem szeretem hát nem szeretem. Gondolom mindenkinek van olyan étele, vagy alapanyag amit nem szeret. Senkit lebeszélni nem állt szándékomban a fokhagymáról. Csupán érdeklődtem, hogy azért vannak olyanok, akik élből kihagyják a receptből.
2011. szept. 13. 16:07
 5/15 doboszoli ***** válasza:
100%

A fokhagyma a legtöbb ételnél úgy dukál, hogy harmonikusan belesimul a fűszerezésbe, nem dominál.

Kivételek a brassói, a cigánypecsenye és társai.

2011. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én sem szerettem. Ha én főztem, akkor szinte minden ételből kihagytam. Most meg képes vagyok zsiros kenyér mellé fokhagymát enni.

Ha nem szereted ne edd.

Én nem eszem halat, mert még a szagát is utálom hiába egészséges.

2011. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
engem nem nagyon szokott érdekelni más véleménnye kaja ügyben azt eszek amit akarok ugymond:Dde amugy a kérdésre vissza térve magyarok álltalában szeretik szerintem:D
2011. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Annyira imádom, hogy képes lennék akár 3-5 kg kolbászt is megenni, a fokhagyma kedvéért. :D
2011. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyon nagyon imádom:D mindenbe rakok szinte és nem is keveset, de szedvicsben, kolbász mellé, stb is nagyon jól esik...nem is nagyon ismerek olyat aki nem szereti:D
2011. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
naaaaa nem hiszem el, hogy egyedül vagyok :)
2011. szept. 14. 07:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!