Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyors, egyszerű, esetleg...

Gyors, egyszerű, esetleg sütés nélküli süti recepteket írnátok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek mind sütés nélküli sütik, rengeteg van belőlük, nézz körül, biztos találsz kedvedre valót.

[link]


Nagyon finomak, sokat kipróbáltam már én is. Ajánlani tudom pl. ezeket:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. szept. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi:D a túrós kókuszgolyó marad mára aztán majd a többi is:D
2011. szept. 29. 10:56
 3/8 A kérdező kommentje:
A receptje nem írja,de én lehet "gyúrás" előtt krumpli törővel össeztöröm a túrót,hogy ne legyen darabos a gombóc :D
2011. szept. 29. 11:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyugodtan törd össze, én is mindig áttöröm a túrót villával, hogy krémesebb legyen. A golyókat egy részét pedig cukrozatlan kakaóporba, vagy darált dióba / mandulába szoktam forgatni, de a csokireszelékbe vagy tortadarába forgatva is nagyon mutatós. A golyók közepébe pedig tehetsz egy szem kimagozott meggyet vagy egy mokkáskanál kemény nutellát.
2011. szept. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet lehet egyik fele kókuszos a másik csokis lesz :) sajna meggy most nincs itthon de kell mosószer lehet akkor meggyet is veszek :D
2011. szept. 29. 12:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Na vettem is :d nemsokára hozzálátok :D
2011. szept. 29. 12:33
 7/8 A kérdező kommentje:
18 lett ami kakó poros (szerencsi kakaópor) meg 24 kókuszos,de mindnek meggyes a közepe. Jah és egyből majdnem dupla adag hozzávalókkal 500gr túró 350gr porcukor 200gr kókusz+a forgatáshoz,2 csom. vaniliás cukor, meg citromhéj az szárított kotányi most hűtőbe áll remélem fini lett a párom édes szájú majd kiderül ő a kritikus :D
2011. szept. 29. 15:25
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem bíztad a véletlenre, rögtön dupla adag. :)

Nálunk is nagyon kapós ez a túrógolyó, biztos ízlik majd a párodnak is. Iszonyatosan fincsi! :)

2011. szept. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!