Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Biztos lesz aki legszívesebben...

Biztos lesz aki legszívesebben megkövezne, de rajtam kívül mást is foglalkoztat már az idei karácsonyi menü?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 21:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
47%
Engem igen az első önálló karácsonynak nézek elébe, és bár nincs bajom a főzéssel jobban szeretem ha más csinálja. Egyszer apámmal karácsonyoztam külföldön és étterembe mentünk, van Mo-n olyan étterem ami nyitva van szenteste? Esküszöm azt élvezném! Ajándékosztás, aztán go kaja :D
2011. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%
engem az foglalkoztat évek óta, hogy mikor lesz már végre békés karácsonyom, azokkal akit szeretek
2011. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
52%
Karácsonykor sem szoktunk nagy eszem-iszomot csapni. Előtte egy héttel döntöm el,hogy mi legyen a menü.
2011. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%

Engem nem, mert pontosan tudom, mi lesz a menü.

Tyúkhúsleves és vadas. A vadas a nagymamám receptje szerint készül, ami azt jelenti, hogy a vadas elkészítése 3 nap... :)Nálunk a gyors vadas fogalma ismeretlen, a szósz is fél napig készül. :)

2011. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%

Az első válaszolónak üzenem:

Még szerencse hogy nincs Szenteste nyitva egyetlen étterem sem, a személyzetnek is ünnep az ünnep és szent az az este. Így is dolgoznak szerencsétlenek eleget.


Egyébként kedves kérdező nem vagy egyedül, mert már én is gondolkodtam rajta. De nálunk a szokásos halas menün nem változtatok + bejgli.



Egy szakács feleség

2011. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
73%

Akkor nem Én vagyok az egyetlen...:) Mondjuk engem főleg a sütés része kezdett el foglalkoztatni mivel imádok sütni,és ilyenkor ugye többféle süteményt is sütünk amire a hétköznapokon sajnos nincs idő.

Hűha kedves utolsó azt a vadast megkóstolnám,és bizonyára édesanyám is aki él hal a vadasért.:)

2011. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
62%

Mi csak szenteste leszünk otthon.

A vacsi a szokásos lesz. Húsleves, majonézes burgonyasaláta, rántott ponty. Süti nem lesz, nem vagyunk édesszájúak, a következő két napban úgyis végig kell enni a sütiket is a rokonságban.

2011. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
30%
Első vok: a buszsofőrök is dolgoznak a szállodai recepciósok és még sorolhatnám úh nem sírom tele a zsepimet, külföldön is nyitva vannak- mint írtam.
2011. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
46%
Engem az ajándékok érdekelnek. Hajrá Karácsony, már 3 hónap sincs!!4
2011. okt. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk karácsonykor mindig töltött káposzta van, szóval nincs mi foglalkoztasson, mert úgyis tudom D:
2011. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!