Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Glutén érzékeny embereknek...

DannyZuko kérdése:

Glutén érzékeny embereknek tudtok recepteket ajánlani?

Figyelt kérdés
Recepteken kívül... Egy kiló liszt amit találtam 1400Ft. tényleg nem lehet ezt olcsóbban beszerezni? nem hiszem el, h csak enyiért van.
2011. okt. 5. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
én eddig 999 Ft-ért vettem legolcsóbban, annál tényleg nincs olcsóbb :D max a kukoricaliszt, de abból baromi nehéz kenyeret sütni
2011. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is szétnéztem már ezen a téren. Megnéztem azt is, hogy a készre-sütött fél kg-os kenyér 750.- Ft (dél-alföld).

Persze, ha számolsz, hogy fél kg. kenyér 750.- az 1 kg. liszt 1400.-, akkor gyakorlatilag ugyanott vagy árban, és nem kell a sütéssel bajlódnod. A lisztet pedig kizárólag rántás, panír stb-hez használod.


Én gyógynövényben találtam ilyen kenyeret, ha pesti vagy, lehet hogy találsz olyan üzletet, ahol esetleg valamivel olcsóbban is hozzájutsz. (A konkurencia miatt esetleg olcsóbb mint vidéki kisvárosban)

2011. okt. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a férjemről most 37 évesen derült ki,hogy liszt érzékeny. Valoban ezek a dolgok nagyon drágák: Soha ne hiper - vagy multinál vegyétek. A legtöbb erre specializálodott boltban még igy is olcsobb. Nagyon nehéz volt neki át állni erre az étrendre. Most már én is nagyon sok minden megtanultam a témáról. Vannak olyan helyek ahol tartanak erről előadásokat. Ezt meg tudják mondani neked a boltban . Minden ugyan ugy csinálok,mint előtte ,csak ezekel a gluténmentes alapanyagokkal. Ja a boltokban lehet kérni ingyenes recept füzetet.
2011. okt. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!