Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sthal Judit miért nem a tefál...

Sthal Judit miért nem a tefál cucokkat használja a főző müsorában?

Figyelt kérdés

Szerintem ha már az arcát adta hozzá akkor ez a minimum..

Vagy nem minőségi a tefál amit reklámoz???


2011. okt. 23. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem a Tefal szponzorálja a főzőműsorát. A reklámért fizetni kell, újra meg újra.
2011. okt. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mert csak a reklám és a pénz a lényeg.

Juditka ajánlása és a piros pontok nélkül, éppen felébe kerülnek "rendesen" a Tefál edények.

egy nagy átverés az egész...(vásárolj a teszkóban, és csakis ott, és megnyered a főnyereményt)

2011. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert - gondolom - a műsorhoz mások járultak hozzá szponzorként. És ez komoly pénz és reklám.

A kettő dolog, mármint a főzőműsor, és az, hogy ő mihez adta az arcát nem összekeverendő.

2011. okt. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért, de a tefal termékek között is van több fajta! Pl. egy 26 cm-es tefal serpenyőből is van több változata és kinézetre nem néz ki másképp. [link]

Tescoban néztem és meglepődtem, hogy egy ár körül mozog az enjoy és spirit serpenyők a Sthal által megfelezett árral. Gondoltam átverés, de mégsem. Mivel többféle válozata van és ez nem azok. Most vettünk Sthal tefal serpenyőt pontok begyűjtéssével és elmondanám nagyon jó. Van egy nagyon jó serpenyőnk:) Szerintem ez ilyen hűség féle pont, hogy a tescoba menjenek az emberek és ne máshova. Duplán úgy sem veszed meg a tefalt akkor mitől kell tartani? Nem kamu termék, mert súlya is megvan.

2011. nov. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!