Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Chips torta vagy hasonló?...

Chips torta vagy hasonló? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
A férjemnek szülinapja lesz. Szeretném tortával meglepni, de nem édesszájú. A chipset viszont imádja. Lehet ezt valahogyan "tortaformában" kivitelezni?
2011. okt. 24. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez csak egy kosza ötlet de lehet ,hogy valamit még hozzá tudsz rakni.


arra gondoltam ,hogy a chipset tedd 1 rétegben a formába és mártogatosokat tegyél a rétegek közé . Olyan szószokat amiket szeret. Azt nem tudom ,hogy ez igy müködik e.


A másik amire gondoltam csinálj neki hamburger tortát. Nagy bucit szerintem tudsz bármelyik pék sütisbe rendelni.

Még eszembe jutott valami,pogácsa torta. Akkor pogi lapokat süs mint 1 torta kör lenne. A rétegeket füstölt sajtos krémmel rakd össze.

Vagy valami olyan krémmmel ami sós.

2011. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg fogom próbálni, köszönöm. Majd megírom, hogy sikerült-e. :)
2011. okt. 24. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már készítettem sós tortát.

Az alja sajtos, sonkás, snidlinges muffin tésztája volt, aztán erre jött egy réteg bazsalikomos krém,majd egy réteg fokhagymás, aztán paradicsomos. Habzsákkal kidíszítettem, az oldalára jött reszelt mandula, és kész is volt a torta.


Üdv!

2011. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ui: Ha kell kép esetleg róla írj priviben, és küldök.
2011. okt. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

kerek pizzalapokat is süthetnél, (vehetnél) valami finom sajtkrémmel

megtöltve, oldalát is bekenve. tetejét chipsz szirmokkal szépen kirakni, oldalát öszetört chipsszel megszórni.

2011. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg sajttorta recept is van a neten, azokból is válogathatsz
2011. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!