Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mindent úgy csináltam ahogy a...

Mindent úgy csináltam ahogy a recept írja, de nagyon ragad a tészta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

[link]

borzasztóan ragad,kb ki se tudom venni a tálból


2011. okt. 24. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
rakj még hozzá lisztet.
2011. okt. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokféle méretű tojás, és sokféle liszt van, nem lehet mindig pontosan a receptre hagyatkozni..

Amikor úgy látod, hogy szükséges, adja hozzá lisztet.

2011. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

remélem végül sikerült összehoznod, mert szuperül néz ki a képen ez az alkotás.

légyszí szamolj be, hogy végül , hogyan alakult és milyen lett.

köszi.

2011. okt. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még arra gondolok, hogy ebben a receptben egy kicsit sok a tej. én 40 deka lisztes pizzához szoktam egy deci tejben megfuttatni a 2,5 deka élesztőt, és csak annyi langyos vizet adok hozzá, amennyi a gyúráskor kívánkozik.
2011. okt. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget!

Megcsináltam, és bár nem tudtam úgy átfűzni ,ahogy írták (mert nem igazán tudtam értelmezni) csak belenyomkodtam a tésztába a virslit, és úgy sütöttem meg.

Nagyon finom lett, és mindenki odáig volt érte..:)

2011. okt. 27. 14:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy megírtad, örülök, hogy sikerült. én is nézegetem a képet, és úgy látom, hogy hosszában van félbevágva a virsli, és a vágások között van átfűzve-bújtatva keresztben.

remélem megéri a babrálást:))

üdv.

2011. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!