Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Találtam egy sütit, melyet...

Találtam egy sütit, melyet meg szeretnék sütni, diós kosárka a neve, sajnos nekem nincsen kosárka formám, csak muffinom, az is jó lenne?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 07:39
 1/9 anonim válasza:
49%
ha elkészült hozz belőle, megkóstolom és mondok véleményt :D
2011. okt. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
A diós kosárka tésztája sűrű gyúrt tészta, a muffin papírba nem tudod belenyomkodni, hogy megformázza, azért vannak hozzá a fém formák.
2011. okt. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha muffin formád van,abban is ,megsütheted.
2011. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudod muffin formába sütni. Kosárkákat a piacon kapsz kb50 -60ft /db.. Boltokba is van forma de azkb 200 ft jön ki 1db és 10sével árulják..
2011. okt. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De meg lehet sütni muffin formában is. A muffinsütőt vajazd ki, lisztezd ki, a tésztát nyújtsd ki, egy pohárral szaggass belőle köröket, és nyomkodd bele a muffinsütőbe. A leeső, kilógó részeket vágd le, majd összegyúrod a végén a többivel.

Ha ki van vajazva, lisztezve a muffinsütő, akkor nem ragad bele a tészta, miután megsült, vársz pár percet, és egy villával óvatosan ki tudod emelni a formából.

2011. okt. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Lehet, hogy inkább akkor nem kísérletezgetek, hanem nézek valahol kosárka formákat!
2011. okt. 28. 10:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kivitelezhető muffin sütőben, bár egy kicsit macerásabb.
2011. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Szia



Nagyon szép a kosárka forma, de hidd el kilevelezel mire beletaposod a tésztát és előtte kivajazgatod:-) tényleg nagyon finom, de én a lusta módszert választottam tepsibe vele!

2011. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
A metróban láttam csomagolva kész linzerkosárkákat, édeset és sósat is.Igaz nem néztem meg az árát, csak jelzem, hogy létezik készen is.
2011. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!