Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudtok Nekem ajánlani egy...

Tudtok Nekem ajánlani egy gyorsan és olcsón elkészíthető süteményt, amit nem kell sütni, hanem elég összekutyulni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

- kókuszgolyó, keksztekercs (vajas-porcukros krémmel feltekerve vagy kekszdarabokkal)

- "banános szendvics" (két babpiskóta közé tegyél banánt, szúrd át fogpiszkálóval, és mártsd csokiba)

- fél kg túrót, 20 dkg cukrot, 25 dkg margarint, másfél csomag kókuszreszeléket,2 csomag vaníliás cukrot gyúrj össze, formázz belőle golyókat, és hempergesd kókuszreszelékbe

- főzés nélkül készíthető pudinggal ragassz össze sok kerek kekszet (Albert kekszet vagy hasonlót), az így keletkezett "rudat" kívülről is kend be pudinggal, tedd hűtőbe, amíg megpuhul, aztán ferdén vágva szeleteld

- 2 dl habtejszínt habbá versz, 3 evőkanál cukorral, 1 csomag vaníliás cukorral (esetleg reszelt citromhéjjal), ezt beleforgatod 1 nagy pohár tejfölbe, a krémet babapiskótával vagy keksszel, és gyümölcsökkel egy tálba rétegzed. A tetejére vékony réteg krém, és gyümölcsdarabok kerüljenek. Mehet a hűtőbe, 2-3 óra múlva fogyasztható.

- nutellát darált keksszel összegyúrunk, golyókat formázunk, és csokidarabokba (tortadarába) hempergetünk


Nem tudom, milyen alapanyagaid vannak otthon, úgyhogy többfélét is írtam, remélem, tudtam segíteni. :)

Ezeken kívül még a mikrós sütiket tudom ajánlani, neten nagyon sok recept van, mi főzés nélkül készíthető vaníliapudinggal ettük, "ínséges időkben" fantasztikus desszert. :D

2011. okt. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

kókuszgolyó, kókusztekercs,

mikrós 5 perces sütik, túrótorta, joghurttorta, pudingok babapiskótával-ez hamar megvan

kekszes-tejfölös sütik

2011. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kokusz gólyó tésztáját csináld meg és aprora vágott aszalt gyümölcsöket tegyél bele: pl,datolya,füge,barack,áfonya.

Bélelj ki egy őzgerinc formát alufoliával és simitsd bele a masszát. Majd vékonyra szeletelve tállad..

2011. okt. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a csíkos keksz nagyon finom és szép, de azért nem csak pudinggal kell összeállítani.margarin is kell bele, hogy rendesen összeálljon. keress rá, ha tényleg érdekel, csíkos keksz néven.

ugyancsak finom, pudingos-margarinos-diós az ostyás rolád, amit őzgerinc formában kell kihűteni.

bármelyiket választod, nem fogsz csalódni.

2011. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, próbálgatom majd őket! :)
2011. okt. 30. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!