Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meg lehet enni a virslit ha...

Meg lehet enni a virslit ha lejárt 1-2 éve de a mélyhűtőbe volt tartva?

Figyelt kérdés
Az egyiki ismerősöm váltig állítja,hogy meg lehet enni,szerintem NEM..mégiscsak hús,Amikor kiengedett akkor fehér tapadós volt keserű büdös szaga,és csipős íze.Sok ember állítja ,hogy meg lehet enni,ha a mélyhűtőbe volt tárolva.Szerintetek?Arról nem is beszélve,hogy ha pl egy évben 5x engedi le a hűtőt,akor is kienged valamennyire.Mi a véleményetek erről?

2011. nov. 6. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha a lejárati idő előtt volt betéve a mélyhűtőbe és nem olvadt ki egyszer sem, akkor simán.

De valóban elég valószínű, hogy 2 év alatt leengedte a hűtőt és felolvadt a virsli, akkor kuka.

2011. nov. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
78%
Ha már büdös, akkor NEM!
2011. nov. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ. A mélyhűtőben sem áll el végtelen ideig az étel :D

De ha látszik rajta, hogy romlott, pl. nyálkás trutyi van rajta, akkor értelemszerűen nem.

2011. nov. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
25%
Szerintem zabáld meg azt kész, max kihányod...
2011. nov. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Tök mindegy hogy néz ki és milyen a szaga... 2 éves. Nekem gusztusom nem lenne hozzá bárhogy néz ki, dobnám ki a francba, nem hiányzik egy gyomorrontás sem, amellett a kidobás mellett szól, hogy egy hűtő sem működik 2 évig egyfolytában úgy, hogy nem volt leengedve. Tök igazad van!:) Ezek az emberek vagy "zabagépek", vagy skótok...!:)
2011. nov. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
(-mármint a fennt említett ismerősök...!:)
2011. nov. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Ha már annyira meg akarod enni javaslom süsd meg jól, okkor nem nagy a vszinűsége hogy ki fogod okádni vagy felmegy a lázad 39C°-ig és egy két napig fosol meg rókázol tőle.

Én simán kidobnám a francba.

2011. nov. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

egy évnél tovább semmilyen hús nem jó fagyasztva. ronda szürke lesz, fura - nem büdös- de olyan fura szaga lesz

az állagáról ne is beszéljünk. főzve szétmállik, mint a...

Én is dátumozom az eltett ételeket, húsokat, és igyekszem

mindig a régebbit elővenni.

én nem enném meg azt a virslit.

2011. nov. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 doboszoli ***** válasza:
100%

Az ismerősödnek azt kell mérlegelni, megér-e párszáz forintos spórolás, néhány hét "üdülést" a fertőző osztályon, vagy egy kedélyes gyomormosást.

Aztán döntsön ő!

2011. nov. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
Ha úgy lett betéve, hogy még nem járt le, akkor is csak max, 10-12 hónapig ehető a fagyasztott virsliféleség.
2011. nov. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!