Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kezdek éhes lenni! Valami...

Kezdek éhes lenni! Valami ötlet h. mit? Vagy inkább h ti mit esztek ma vacsira?

Figyelt kérdés
bármi jöhet!! :)
2012. jan. 15. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
szendvics, virsli, lecsó kolbász, tejbe rizs, palacsinta,rántott hús, tészta saláta, lekváros kenyér, zsiros kenyér lila hagymával, hamburger, tortilla, pizza, gofri, sült krumpli, turó gombóc, meleg szendvics,
2012. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Házi Sült kolbász friss kenyérrel, savanyúsággal.
2012. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

mi ma vacsira tojáslevest, hagymáskrumplit párolt hagymás sült oldalassal, uborkával eszünk desszert habos-kókuszos csiga


vacsi ötletek

tejberizs fahéjjal, vaniliás cukorral

szendvics

főtt virsli+mustár+kenyér

omlett/tükörtojás

rántotta virslivel, szalonnával

töpörtyű uborkával, kenyérrel

melegszendvics

sajtos-tejfölös kenyérlángos

10 perces fánk csokipudinggal, lekvárral

mákosguba

melegszendvics

gofri

palacsinta

rizs rántott hússal, sajttal

sajtos-fokhagymás bundáskenyér

2012. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
^^ ennyi kaját látni, hirtelen nem is tudok választani >.< x) köszönöm de jöhetmég!!
2012. jan. 15. 17:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most ettem meg a maradék kenyeret bundáskenyérnek, meg két narancsot.
2012. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Jézusom ÙRISTEEN én meg fogyózom már 1 hete és most a legsz@rabb, minek olvasgatok ilyeneket azt se tudom...

figyi ha a helyedbe lennék és bármit ennék, tejberizst ennék, tennék bele aszaltgyümölcsöket meg mazsolát, tetejére kis fahérjat... és ebböl bevernék pár decit.. kilót.. litert... vagy miben mérik a tejberizst... :D

VAGY sajtos melegszendvicset paradicsommal...

HÀZISZALONNÀT kenyérrel, paradicsommal...

Sült krumplit vajjal, szalonnával, tejföllel

LÀNGOST (ANYÀÀÀÀM) fokhagymával, tejföllel, sok sok sajttal

Gulyáslevest krumplispogácsával...

NA... nem bírom :(:(:(:(

2012. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

hadd osszam meg veled egy 16 éves, kissé lusta tinédzser legkönnyebben abszolválható kulináris élményét, eme gasztronómiai csodát, mennyei mannát! nem is ragozom tovább, jöjjön a recept; vegyél 2 szelet, megközelítőleg 1,5 cm vastag kenyeret. vajazd meg szép vékonyan. na jó, talán ne is olyan vékonyan..most fedezd fel a hűtő rejtett zugait! keress valami sonkaszalámihoz vagy párizsihez hasonlító dolgot, ami ne legyen régebbi 4 napnál! ha levedzik és/vagy zöldes, az biz' rosszat jelent, rakd vissza, és nézd meg egy hét múlva, hogy mászik-e! tegyük fel, hogy találtál optimális állagú, ízű és színű izét; most most helyezd el a kenyéren! hmm, látod, milyen elegánsan simul rá? mint egy ízléstelen, lazacszínű estélyi. tekints el ettől a megjegyzéstől, és szeletelj fel egy - akár konzerves - uborka(vég)et, majd helyezd el a remekmű tetjén! reszelj rá sajtot! még! MÉÉG! a sok sajt jó, a kevés sajt gyászos. rakd be (az egészet) mikróba, 800 W-ra, 2 percre. ha kész, tegyél rá majonézt. jól csinálod, ne hagyd abba..

.

.

.

.

.

.

.

ok, elég lesz.

remélem, nem diétázol, jó étvágyat :D

2012. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy szelet kenyér kenőmájassal megkenve + egy csésze tea. (Délben "bezabáltam" pacallal.)
2012. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

már csurog a nyálam utolsó!! :P nem fogyózom ;)

akkor mag MELEGSZENDVICS!!!! :)

2012. jan. 15. 18:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Vajas-májkrémes-sajtos melegszenyát ettem zsömiből, majonézzel.
2012. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!