Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS! Pulyka darált húst...

SOS! Pulyka darált húst hogyan fűszerezzem, ha fasírtot szeretnék belőle sütni? (Más nagyon az íze, mint a sertés darált húsnak)

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Az alapizét nem fogd tudni elvenni, ha nagyon zavar, akkor ne használd. (Én ezért nem veszeok soha darált baromfit, mert nekem kimondottan kellemetlen mellékize van).

Esetleg megpróbálhatod disznóhússal felesben használni.

2012. jan. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keverd disznóhússal,mert ha csak pulyka,akkor fasírtként nagyon száraz lesz. Fűszerezni ugyanúgy kell,mint a disznóhúsból készültet.
2012. jan. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Só, őrölt bors, pirospaprika, köménymag, majoranna, hagyma, fokhagyma, 1 csokor apróra vágott petrezselyem, 1 mokkáskanál Erős Pista, és ahány zsemle annyi tojás, én így szoktam fűszerezni és nagyon finom.
2012. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ÉvaJuli,


aranyat érsz!! Megcsináltam, kevés tojással (sütemény kenésből maradt),és több kenyérrel, és egy pici mustárt is tettem bele, nagggggyon finom lett! Köszönöm, hogy segítettél!!

Szép napot!

2012. jan. 19. 11:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Én baconbe tekert pulykavagdaltat szoktam csinálni

Hozzávalók: 50 dkg darált pulykahús, 2 db szikkadt zsemle, 1 tojás, fokhagyma, só bors, plusz bacon. A hozzávalókat össze kell dolgozni, hengereket formálni, s egyenként ráhelyezni egy-egy szelet baconre és feltekerni, s utána lehet is sütni. Plusz fűszert is lehet hozzárakni, előttem valaki nagyon jó tippet adott, hogy milyen fűszer mehet még bele. De baconbe tekerve ez az alapverzió is isteni.

2012. jan. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jó lett. :-)
2012. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!