Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valentin napra sütemény vagy...

Valentin napra sütemény vagy torta? Ötletek?

Figyelt kérdés
Közeleg a valentin nap és erre az alkalomra szeretnék páromnak készíteni süteményt vagy tortát de valami egyszerűt. Még nem csináltam ilyesmit,illetve sütni sem igazán tudok de ha úgy van,van itthon segítségem. De jobb szeretném ha ez egyszer csak az én saját kis kezem munkája lenne. :)
2012. febr. 2. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:

A muffint egyszerű elkészíteni és a dízsítésnek csak a fantáziád szab határt.


[link]

2012. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :)
2012. febr. 2. 13:18
 3/6 anonim válasza:

Én is szeretnék majd valamilyen süteményt készíteni. Még tavaly találtam ezeket a recepteket, de sajnos még nem próbáltam ki egyiket sem:

[link]

[link]

2012. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ebből a 2. nekem valahogy jobban tetszik :)
2012. febr. 2. 13:39
 5/6 anonim ***** válasza:
ha nagyon nem megy a sütés vehetsz előre kész tortalapot és csak a krémet csinálod meg hozzá amivel töltöd. sztem annak is örülne. nekem mikor időhiányba szenvedek ez a megoldás, hogy torta is legyen és időm is legyen rá.
2012. febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

[link]


én ezt csináltam meg múltkor és nagy sikere lett :)

2013. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!