Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Holnapra szeretném meglepni...

Holnapra szeretném meglepni anyukámat valami finomsággal. Van valami könnyen elkészíthető (és finom) étel receptetek? 14/L vagyok

Figyelt kérdés

lesz rá max 3és fél órám :)

köszi előre is..


2009. jún. 22. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, Anyukád boldog lehet, hogy ilyen lánya van!

Ez a recept itt volt az oldalon, én is szoktam ilyet csinálni. Kell hozzá valami jó kis krumpli köretnek (krumplipüré vagy új krumpli petrezselyemmel).

Sok sikert!


http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__27..

2009. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nme tudom,mennyire tudsz főzni,ezért leírok mindet.Nálunk ez a recept bejön.

Fél kiló húst ( disznó,vagy baromfi ) csíkokra vágsz.Olajon hagymát pirítasz,ráteszed a húst,pirítod,mig a hús elveszti piros színét.Akkor felöntöd annyi vízzel,ami ellepi.Megsózod,teszel bele egy késhegynyi borsot,szerecsendiót,kakukkfüvet,és fedő alatt párolod,míg a hús megpuhul.Ha közben a levét hamarabb elfőné,mint a hús megpuhul,önts rá még meleg vizet.( Hideget ne önts rá,mert akkor a hús kemény marad.)

Ha a hús puha már,tegyél rá két kanálnyi lisztet,keverd össze és önts rá egy pohárnyi vizet és egy pohár tejfölt,vagy főzőtejszínt.A levének olyan szósznak kell lennie.Ha van otthon,keverhetsz bele kevés reszelt sajtot is.Főzz ki spagettit,vagy penne tésztát hozzá.Ha esetleg készítesz hozzá valamilyen salátát,akkor tökéletes ebéd.

2009. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!