Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az egészségtelen ételek...

Az egészségtelen ételek milyért olcsók?

Figyelt kérdés
Az egészséges életmódra kell törekedni.Oké,de én nagyon drágának találom,sok zöldség,gyümölcs,natúr csirkemell,pulykamell stb mondjuk egy négytagú családnak...Egy paprikás krumpli ami egy nagy fazékkal megvan 1000 forintból se,a egészséges ételek(csirkemell+saláta) 2000 forint felett...A sok tészta meg ugye ami olcsó,nem igazán jó,mert tele van ch-val...:S
2012. máj. 31. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont ezért mert egésszégtelenek!!!!
2012. máj. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

MIÉRT olcsó??


Mert könnyen előállíthatóak,és egészségtelenek.

Egyébként én is úgy vagyok vele mint te.

Nekem drága mulatság a sok egészséges kaja megvétele ha a családnak is főznöm kell belőle. 3 férfival élek együtt.Én kapásból 1 kg hússal főzök a 3 srácra..1 kg csirke mell meg sem kottyan nekik..Így marad a spagetti vagy a rakott krumpli.

2012. máj. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kettő között van átmenet. Nem csak a csirkemell és a saláta egészséges. Például a főtt krumpli párolt káposztával tökéletes választás lehet a husi mellé. Ha meg húst főzöl, pláne egy kilót, úgysem úszod meg egy ezres alatt a kaját.
2012. máj. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Párolt káposzta pirított májjal például olcsó is és egészséges is.
2012. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!