Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy elterjedtebb a boltokban,...

Hogy elterjedtebb a boltokban, hagyományosabb és hogy finomabb a kakaós csiga? Kelt tésztából vagy levelesből?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

A kelt tésztából készült a finomabb. A másikkal az a gond, hogy száraz, repedezik, széthullik, morzsálódik.

A hipermarketekben csak leveles tésztából készültet árulnak, azok mind borzalmasak.

Ha finom csigát akarsz enni, azt kisebb pékségből kapsz jó eséllyel.

2012. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ettem már ilyet is, olyat is, több boltból, pékségből is, de nem mindegyik volt finom. De nem is tudtam megállapítani, hogy leveles, vagy kelt tészta, pedig majd sütni akarok. Tudom bolti minőségűt nem tudok összehozni, de jó lenne valami hasonlót.
2012. aug. 14. 11:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább kelt tésztából csináld, mert az másnap is jó, a leveles tészták csak frissen, melegen, vagy még langyosan jók.
2012. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen.
2012. aug. 14. 16:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig kelt tésztából készül és olyan mint a bolti ha nem is nő akkorára de ha időben kiveszed a sütöből finom puha lesz.
2012. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!