Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Töltött pizza. Finom lehet?...

Töltött pizza. Finom lehet? Vagy maradjak a hagyományos pizzánál?

Figyelt kérdés
[link] Ebbe miért tejföl kell,miért nem valami pizza szósz? Sose ettem tejfölöset,milyen íze van?
2009. júl. 22. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, ha tetszik valami, amit nem ismersz, és nem veszélyes!
2009. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a Pizza Calzone! A kedvencem, nagyon szeretem. A tejfölös pizza alapnak, nincs tejföl íze. A finom fűszeres ízt érzed csak ki belőle, de ha Téged megnyugtat nyugodtan készítsd paradicsomos pizzaszósszal. (Bár érdemes kipróbálni tejfölösen is.)
2009. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Kipróbálom. Csak félek,hogy elrontom,és akkor ki kell dobni az egészet,a sok fini feltéttel együtt,és anyu akkor nagyon ideges lesz.
2009. júl. 22. 10:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez se különbözik a hagyományos pizzától. Ugyanúgy kell elkészíteni, ugyanazokat a hozzávalókat használhatod, mint a másiknál a feltéthez, csak össze kell hajtani. Szerintem nagyon finom lehet! Lehet, én is kipróbálom! :) A tejfölös alap szerintem egyébként nagyon finom, én jobban szeretem, mint a hagyományos paradicsomosat.
2009. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A képen jól néz ki. :) Csak sajna én mindig elrontom a pizzatésztát. :( Mindig kemény lesz,lehet attól,h nem jól olajozom ki a tepsit?
2009. júl. 22. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a tepsi olajozásával lenne a gond. Milyen élesztőt használsz? Ezt azért kérdezem, mert nekünk pl. az instant élesztő nem vált be, csak a hagyományos. Mennyi ideig hagyod, hogy keljen? Mert ha nem kel meg rendesen, akkor is kemény maradhat. Vagy épp az is lehet, hogy túl vékonyra nyújtod, és megszárad.
2009. júl. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendes élesztö,most pl már kb fél orája kel,de sztem most is rossz lesz. Am nem vékonyra szoktam,de a belseje meg nem sül meg sose.
2009. júl. 22. 11:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad végül ezt a pizzát? finom lett? mi holnap akarjuk megcsinálni, gondoltam megérdeklődöm
2009. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!