Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tortát süssek apukámnak...

Milyen tortát süssek apukámnak, ami egyszerű és nagyon finom, viszonylag hamar kész, és nem kerül sokba?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

szoktam olyan tortát is csinálni gyors és egyszerü.Veszel torta lapot vagy süthetsz is.8dl tejszin, 4 tejszin fixálo, (hab tartosito)ezt együtt habbá verem hamár habos teszek bele pár kanál neslekakaot valamilyen likört én sahnelikört(tejszinlkört szoktam jol öszekevered.Töltöd a tortátt és diszited.nagyon egyszerü és mindig hamar elfogy.A likörel csak mértékeletesen bánjál mert lazitja a tejszint.Inkább a torta lapot locsold meg vele ha többet akkarsz használni.Hütöbe teszed egy jo ora mulva már fogyaszthato.variálhatod még gyümölcsel is a torta lapra nagyon vékonyan teszel a kakaos krémböl és rá a gyümölcsött majd a krémet.

2012. szept. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!