Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Átlagolva mennyibe kerülne ez...

Átlagolva mennyibe kerülne ez a pár dolog?

Figyelt kérdés
Fontos lenne! Iskolával saslikot főzünk,és tudnunk kéne, hogy kb mennyibe kerülne: 7kg csirkecomb filé, 5kg füstölt szalonna, 10db cukkini, 15szál póréhagyma, 6kg aprószemű paradicsom, 3kg gomba, 1 liter olaj, 7csomag grillfűszer, 1 liter mustár... ha valami oldalt linkeltek, vagy tényleg csak egy átlag árat mondanátok, nagyon megköszönném!

2012. okt. 2. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Elmész egy boltba és megnézed az árakat. Miért várod el másoktól, hogy utána nézzenek és még le is írják neked?
2012. okt. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

csirkecomb felső 800 ft/kg kb ( de nektek kell kicsontozni)

füstölt szalonna 1800 ft kb / kg

cukkini 400 ft/kg kb

póréhagyma kb 200 ft szála,

paradicsom kb 400 ft/kg

gomba 7-800 ft/kg

olaj 450 ft egy liter kb

grillfűszer, attól függ hol veszitek 60 ft-tól 200 is is elmehet egy csomag. (pl kotányi a legdrágább )

1 lt mustár szintén bolt és márkafüggű 1000 ft körül egyy lt.

ezek téjékoztató jellegű árak, nem mindegy, hogy spár vagy tescó, vagy piac. érdemes körülnézni.

sok sikert a saslik sütéshez.

2012. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

gombát láttam 500 ft/kg-ért is piacon

a többit régebben vettem, nem tudom, most hogyan alakultak az árak.

2012. okt. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem úgy fejbe saccperkábé 25 ezer ft jött ki.
2012. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Köszi a lepontozást, szakértők!!!

tanácsot adni nem tudtok, csak mást kritizálni, aki legalább megpróbálta...

undorító szokás!

2012. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valóban nagyon sok különbség lehet, van az árakban üzlet és üzlet között.

Sőt, még abban is, hogy Pesten vagy vidéken, az utóbbinál is eldugott kisvárosban, vagy valami üdülő-központnak számító helyen élsz.

Legjobb, ha a saját településeden végigjárod egyrészt a húsáruházakat, másrészt zöldségeseket és piacokat, illetve kisboltokat-multikat hasonlítasz össze.

2012. okt. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönet mindenkinek, aki normálisan válaszolt:) Boltba menni nem volt időm, tanácstalan voltam, gondoltam hátha van, aki tud segíteni, végül is ezért van ez az oldal. és voltak, köszönöm:)
2013. jan. 18. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!