Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tiramisut szeretnék csinálni,...

Tiramisut szeretnék csinálni, de a mascarpone amit vettem, picit kesernyés izü. Ilyennek kell lenni, vagy valami baja van? Felhasználhatom még?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennek ilyen íze van. Ilyen semleges ...
2009. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Dobhatod ki..sajnos
2009. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát igen,nem semleges,hanem kesernyés az ize,én is ettől tartok hogy ki kell dobni:-(
2009. aug. 8. 11:52
 4/10 anonim válasza:
0%

Kedves második válaszoló nem sértésként de láttál ettél már te mascarpone-t? ha nem akkor szerintem maradj csendben.

kérdezőnek semmi baja nincs nyugodtam felhasználhatod:)

2009. aug. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Régen csináltam már,de akkor nem volt ilyen ize,ezért is tettem fel a kérdést,az az igazság nem szeretném beletenni még a többi hozzávalót,és utánna derülne ki hogy mehet az egész a kukába:-(
2009. aug. 8. 12:06
 6/10 anonim válasza:

Szia!

Én bevallom, még sosem vettem, ettem Mascarpone-t. Olyan drága nekem. Viszont ma tervezek Tiramisut készíteni, de "hamisat", talán épp itt találtam vhol receptet erről.

A sajtot ebben a receptben sima natúr vajkrémmel és porcukorral helyettesítik. Plusz hozzá tejszínhab, a többi uaz.

Lehet, h gáz így, de azért én kipróbálom.

2009. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyém nem volt soha kesernyés,hanem olyan semleges izü.
2009. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nem mertem megcsinálni,inkább somlói lett helyette:-)
2009. aug. 8. 13:33
 9/10 anonim ***** válasza:

12 :00-NEK


A mascarpone alapvetően tejszín. A tejszín,ha régi, savanyodik, vagy/ és keseredik.

Te egyed nyugodtan!!


De a kedves kérdező jól döntött, hogy nem használta fel!!

2009. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jól tetted, hogy nem használtad fel. semleges az ize. nyárom soha nem merek csinálni a friss tojások miatt. de télen...Mmm
2009. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!