Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szilikonos muffin sütöje van...

Szilikonos muffin sütöje van valakinek? Lenne kérdésem. Bövebben lent

Figyelt kérdés
most vettem egy vadiúj szilikonos muffinsütöt. elmostam mégis van egy kis "szaga". az a szokásos, mint a gumi. Ettöl ha sütök benne muffin nem veszi át a tészta ezt a szagot? vagy idövel eza szag majd "elmulik"? nálatok is ilyen volt elsönek?
2009. aug. 10. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is van, nem múlt el az ilyen szaga, de süti nem lesz rossz ízű vagy illatú. ha mégsem akarod, akkor tehetsz bele muffinpapírt.
2009. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Okés!

Köszönöm! :)

2009. aug. 10. 13:10
 3/4 anonim válasza:
tényleg nem veszi át a süti a szagát, esetleg próbált ki, hogy süti nélkül beteszed 150C-ra 10-15 percre.
2009. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez csak az olcsó, gyengébb minőségű fajtáknál fordul elő, a jobbaknál nem, és ezeket én nem is használnám papír nélkül, biztos ami biztos /nekem is volt régen ilyenem, de nem használtam éppen emiatt, azután vettem jobb minőségűt, és annak a világon semmilyen szaga nem volt, és bele sem ragad soha semmi/.
2014. dec. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!