Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Finom, könnyen elkészíthető...

Finom, könnyen elkészíthető sütik évfordulóra?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem ez ma nagyon megtetszett! :)


Én jövő hónapban az évfordulónkra egy oroszkrémtortát fogok sütni. :)


[link]


A piskóta és a krém ez alapján készül. Kívül fondanttal fogom bevonni, köré fondantból készítek egy masnit, díszítésként pedig szintén fondantból ezt fogom rá elkészíteni;


[link]

2012. nov. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez mutatós,és finom is,arról nem is beszélve,hogy olcsó,és egyszerű! :)


Sütés nélküli hólabdatorta:


Vaníliás kekszet lereszeled(de lehet gondolom venni is),összekevered vaníliás cukorral,olvasztott vajjal,nem margarinnal(!),de ha száraz,akkor tegyél bele tejet,s egy kevés kókuszreszeléket. Formázd meg,majd forgasd bele vastagon kókuszreszelékbe,s tedd a hűtőbe egy éjszakára,hogy összeálljon.

A formázás alatt azt értem,hogy csinálsz két lapot,és az egyiket megkened kókuszos krémmel(kókuszreszelék,vaníliapuding),csinálsz még egy lapot,és azt ráteszed! :D

2012. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!