Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki mit fog sütni, főzni...

Anita19880 kérdése:

Ki mit fog sütni, főzni karácsonyra?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 15:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

24-én Töltött káposzta lesz, sült hallal.

25-én 26-án attól függő, megyünk-e a komáékhoz és sógorékhoz. Ha nem akkor valami jó kis tocsogós sültet fogok készíteni, ha megyünk akkor ott eszünk.

Sütik: mákos és diós bejgli, hólabda, havas háztető, mézeskalács.

2012. dec. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Havas háztető az milyen?
2012. dec. 11. 15:41
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extrát. Lesz halászlé, másnap töltött csirkecomb, desszertnek pedig bejgli és sok-sok gyümölcs.

Akárkihez látogatunk, mindenhol mindig rengeteg cukorral, édességgel tömik az embert, kimondottan felüdülés, hogy nálunk gyümölcsök vannak :)

2012. dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Én húslevest, krumplit vagy rizibizit, halat, aszalt szilvával töltött csirkemellet és dinsztelt almás-mézes lilakáposztát készítek karácsonykor. A fagyasztóban már van székelykáposzta olyan 3-4 adag szóval azt csak elő kell majd vennem.


Sütni most csak sajtos rudat fogok mert a család többi tagja készít édes süteményeket.

2012. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
2012. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
2012. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
64%
Nem kedves 5-ös, az a havas házikó, amit én sütök, azt az előbb linkeltem a sütigyárról.
2012. dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

Lesz husileves borsóval, csigatésztával

Májjal töltött rántott szelet majonézes krumpli-salátával

Kacsa-sült rizi-bizivel, párolt hordóskáposztával

Disznótoros: hurka-kolbász-pecsenye

Persze ahogy ismerem magamat, valami zöldbab-főzeléket, hasonlót is készíteni fogok, jól fog esni a sok husi mellé valamelyik étkezésnél

Süti: beigli (mákos-diós) és valami apró sós-sajtos pogi

2012. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Csirkét fogok tölteni vagy csak combot,még nem tudom,de lehet hogy valami baconbe csavartat.

Sütni fogok többfélét,mert csak 24-én vagyunk otthon kettesben,25-26 szülőknél,igy normál kaját kapunk 3 hétre elegendőt,sütit viszek. (főzni is csak szentestére főzök)

2012. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktunk nagy sütés-főzést csinálni. Húslevest főzök házi tyúkból. Azt megtöltöm, hozzá krumpli köret. Másnapra valamilyen pörkölt nokedlivak, vagy sült tarja. Cékla és uborkasaláta.Halat nem szeretjük, az nem lesz.

Aprósüteményeket már most megsütöm, többfélét. Valamilyen piskótát az ünnepre.

2012. dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!