Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csináljak csukából?

Mit csináljak csukából?

Figyelt kérdés

Valami különleges receptet szeretnék, ami nem túl bonyolult. Vagy olyat ami majdnem átlagos, csak meg van spékelve valamivel.


Tehát nem a szalonnával fokhagymával megtűzdelt hagymás krumpliágyon sütött csuka fűszeres tejföllel leöntve című receptre gondoltam, és a tejfölös csukapaprikás kapros túrós galuskával is megvolt már, tehát valami mást szeretnék csinálni, valami egyedit... A saját recepteknek igazán örülnék! :)


2013. jan. 18. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm. :)

De igazából azért írtam ide ki a kérdést hogy valaki ajánljon nekem olyat amit már kipróbált és kimondottan ízlett neki... Esetleg van róla valami tapasztalata amire oda kell figyelni...

2013. jan. 18. 17:54
 3/4 doboszoli ***** válasza:

Több évtizedes horgászmúlttal a hátam mögött,(sőt a konyhában is elboldogulok) az egyik hal a csuka, amiből még nem sikerült számomra ehetőt készíteni.(a másik a busa)

Pedig elkövettem vele szinte mindent.

Fogni imádom, egyik legszebb (ha nem a legszebb) halnak tartom, de ha horogra kerül, megy ajándékba.

2013. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ezt igazán sajnálom. Pedig nagyon finom ételeket lehet belőle csinálni.Persze ízlések és pofonok. Sokaknak a problémája hogy "túl" szálkás, hát szerintem nem így van vagy az hogy erős íze van, erre is megvan a módszer, ezek után pedig a fűszereken és a rafinériákon múlik minden... Én kimondottan élvezem azt hogy igazán tiszta, száraz, fehér húsa van. Már csináltam belőle pár ételt, és a környezetemből senki sem panaszkodott rá (sőt), de most szeretnék valami újat is kipróbálni...
2013. jan. 18. 20:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!