Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fasirthoz és májas töltelékhez...

Fasirthoz és májas töltelékhez áztatott kenyeret kell használni? Ha igen akkor mibe áztasam vagy zsemlemorzsát is használhatok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet kenyér vagy zsemlét is használni. Mi zsemlét szoktunk. Vízbe áztassad és zsemlemorzsát is lehet hozzá használni.


Linkeltem recepteket ott megtudod nézni:


[link]

2013. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legtöbben vízbe, mások újabban tejbe áztatják.


Személy szerint semmibe!

Úgy tanultam, hogy száraz kenyérbelet morzsálunk bele (vagy zsemlemorzsát) azért, hogy a felgyülemlett felesleges vizet, nedvességet beszívja. Akár mert a darálthús engedett levet (ha fagyasztot combból darálták az üzletben), akár mert esetleg egy kicsit nagyobb lett a tojás, mint igazából kellene.

Szóval nálunk száraz kenyérbél (2-3 napos) megy bele.

2013. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm !!! nálunk is szárazat tesznek bele . Azért kérdeztem mert tegnap beszéltünk arról ,hogy ki mit főz a hétvégén . Amikor mondtam ,hogy töltött csirke combot csinálok a töltelékre rákérdezett valaki majd kissebb vita téma lett száraz vagy áztatott kenyér ... Magam maradtam a száraz kenyérrel..
2013. jan. 24. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyem a szívedet, akkor mostmár ketten vagyunk a száraz kenyérrel.

Tudom, milyen érzés, amikor valaki hasonló témában egyedül képvisel egy módszert, és a végén olyan érzése van, mintha mindenki rajta kívül okos, egyedül ő az, aki nem jól tudja.

Nyugodtan csináld ahogyan tanultad, én is maradok a magam módszerénél.

Legközelebb, ha hasonló helyzetbe kerülsz, mondd azt: ahány ház annyi szokás, ahány család, annyi ízlés. Pont, vita lezárva! :))))

2013. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi !!!
2013. jan. 24. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!