Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A spagetti szószt vagy is az...

A spagetti szószt vagy is az alapot ami a tasak tartalma hogyan kell elkészíteni a darálthússal?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Lepirítod a darálthúst kevél olajon.Süsd le róla a levét,öntsd rá a port majd vizet,keverd el,hagyd főni kb 15-20 percig.
2013. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lepirítod a darálthúst kevés olajon.Süsd le róla a levét,öntsd rá a port majd vizet,keverd el,hagyd főni kb 15-20 percig.
2013. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi,kétszer küldtem el,mert helyesírási hibát javítottam.
2013. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ezt általában ráírják a csomagolás hátuljára.
2013. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%

"Lepirítod a darálthúst kevés olajon...", fűszerezed, adsz hozzá egy kis paradicsomot az alapot pedig kidobod a kukába.

Nem értem, senkinek nem tűnik fel hogy megvesznek egy kis fűszert egy vagyonért?

2013. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 4-esnek annyit hogy tudja: a tasak hátulján,igen,rá van írva de németül mert anyum Ausztriába dolgozik és onnan hozta. Magyar leírás meg nincs rajta.
2013. márc. 19. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!