Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen egyszerű szőlővel...

Milyen egyszerű szőlővel készült receptetek van? Én csak édességet és kizárólag bonyolult zselatinos krémes sütiket találtam eddig. Vmi könnyebb, egyszerűbb és esetleg nem feltétlenül édesség?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szőlős muffin


16 dkg liszt


1,5 teáskanál sütőpor

2 ek margarin

1 ek cukor

2 tojás

1 cs. van. cukor

0,5 tk. fahéj

1,5 dl zsírszegény tej

15 dkg szőlő



A lisztet és a sütőport összekeverjük. A margarint a cukorral, a tojással, a van. cukorral, a fahéjjal és a tejjel habosra keverjük. Hozzáadjuk a liszt-sütőpor elegyet és a lisztben megforgatott szőlőt, összekeverjük és a formákba kanalazzuk.


pont a tegnap csináltam.nekünk izlett. vagy szoktam még oylat hogy megsütöm a piskotát rászorom a szőlőszemeket rá pedg jo vastagon tejszinhabot teszek rá és kész is.ezt is nagyon szeretjük.

2009. szept. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Hétvégén ki is próbálom:)!!!
2009. szept. 23. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!