Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szereted a GOMBÁT? Milyen...

Szereted a GOMBÁT? Milyen formában elkészítve?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem, nekem az év bármely napján jobban esik mint egy húsétel.


Levesben, és rántva is nagyon finom, de a kedvencem a tejfölös-gomba pörkölt nokedlival, és a tojásos-gomba.



2013. máj. 13. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Svéd gombasaláta! Nyamm!!!
2013. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szeretem!


Rántott gomba, gombaleves, gombapörkölt, gombás melegszendvicskrém, tojásos gomba, gombás pizza.

2013. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem!

Rántott gomba rizzsel+anyum mártásával

2013. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
82%
Nem szeretem.
2013. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem!Mindegy hogy van elkészítve, csak ne saláta legyen.:D
2013. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem szeretem,még a szagától is rosszul vagyok.


(szinte mindent megfőzök amit nem szeretek,de a gombát még megfőzni se tudom,öklendezek a szagától)

2013. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Rántott gomba, töltött gomba, gombás rizs, gombás rántotta, gombás pizza, tejszínes-gombás csirke, tejszínes-gombás tészta, gombával töltött hús..... stb :D Bárhogyan és bármilyen mennyiségben :D Párom már meg is jegyezte h gombamániás vagyok :D
2013. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem. levesnek, pörköltnek, rántva, svédgombának, vadasgombának, majonézesen... minden, ami főzhető belőle.

Grillezve, savanyítva, olajban pácolva is jöhet.

ha sikerül valami finom erdei gombához jutni, az külön öröm.

Viszont azt is megértem, aki nem szereti, a mi családi-baráti körünkben is vannak, aki ki nem állhatják.

ha ők jönnek, természetesen figyelembe veszem és nem akarom rájuk tukmálni.

2013. máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Rántva, levesnek és pizzán nem szeretem.

A két kedvencem:

Gomba vékony szeletekre, megpárolom, rá házi paradicsomszósz, chilli, bazsalikom, só, bors, oregano, és tésztával vagy rizzsel eszem.

A másik pedig paradicsomos-csípős darálthússal megtöltöm az elősütött gombafejeket, és reszelek rá sajtot, majd átsütöm az egészet. Ez is tésztával, rizzsel. Hasonló még a fehérboros darálthúsos kaja, ott is a gombafejeket töltöm, csak azt krumplipürével fedem le és sütöm meg.

A sima fűszeres, serpenyőben vagy grillen megsütött gombát is szeretem.

2013. máj. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, mindehogy, az egyik kedvencem.


Gombapörkölt, gombapaprikás, tárkonyos gombaragu(levesként is akár), tejszínes laskagombás tészta, töltött sült gomba (akármivel, pl. fűszeres túróval, zöldségekkel, sajttal), kéksajttal töltve két kalap összetűzve panírban kisütve, gombakrémként, svéd gombasalátaként, pirítva zöldsalátába, fűszeres erdei gomba krémlevesként, shiitake gombát a sushin, gombás omlett, tejszínes-gombás spagetti, imádom a pizzán is jó vékonyra vágva, lasagnéban, simán rántva, grillezve...mmm :)


Ma ez lesz:

[link]

2013. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!