Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen könnyen elkészíthető...

Milyen könnyen elkészíthető ételek léteznek, amiket munka után elkészíthetnék a családnak?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy már kezdjük unni a rántottát és a főzelékeket.

Köszönöm a válaszokat!


2008. jún. 17. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sok ilyen van.túrós csusza,krumplipüré,csibefasírt.pörkölt,tojásosnokedli,sült csirke,oldalas,natúr husik sütve..és még sorolhatnám.
2008. jún. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
70%
Én gyorsfagyasztott dolgokat szoktam csinálni sültkrumplival vagy rizzsel ha nincs sok időm. Vagy rendelj pizzát :)
2008. jún. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom, te meg tudod e valósítani, de én úgy csinálom, hogy mikor van több időm, pl egy szombat délelőtt, akkor többfélét csinálok. Pl keverek be darált húst fasírtanak. sütök csirkét, vagy más hússzeleteket ( vagy csak elősütöm)vagy pörkölt és ezeket lefagyasztom. meló után kb fél órát vesz el az elkészítés, ha csak ki kell engedni, akkor még este kiveszem a fagyóból. Ja, levest is szoktam lefagyasztani. Néha megy nálam is a félkész gyorsfagyasztott úgymond szemét kaja, de azért az elég ritka. Se a család se a gyomrom nem díjazza. Amúgy a tésztás ételek tényleg hamar készek. Túrós, bolognai, krumplis, grízes, sajtos stb..
2008. jún. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekek mellett főzök, úgyhogy én sem szeretem a bonyolult kajákat. A bolognai tényleg gyorsan megvan, paprikáskrumpli, ugyanebből krumplistészta, rántott husi, rántott karfiol, sültkrumpli (ezek is hamar megvannak ám, két serpenyőben 45 perc), tejberizs, túrógombóc, fasírt, az édes tészták: mákos, diós, grízes, túrós, a hirtelen kisütött husik, leginkább pulyakamell, (fokhagymával paprikával ízesítve sütés után), vagy vmilyen fűszerkeverékkel kisütve: magyaros, szárnyas, grill, ezekhez krumpli, vagy rizs (bevallom és gyorsrizst használok). Levesek: Tojásleves, lebbencsleves, borsóleves, raguleves, gyümileves stb. Ha van időd a kivárni míg megfő, gyorsan odakészíthető a pörkölt, brassói (közben sütöd a krumplit, ha pulykából csinálod hamar megvan), gulyásleves. Hamar megvan a palacsinta is, pásztortarhonya, lecsó rizzsel vagy tarthonyával. Hát rengeteg van.
2008. jún. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet salatakat is (gyorsan megvan a cezar salata, abban van hus is, vacsorara tokeletes), de olyat is szoktam, hogy fagyasztott hasabkrumplit retegezek sonkaval, leontom tejfollel (vagy tejfollel osszekevert tojassal), es ezt sutoben kb. 20 perc alatt megsutom. A tetejere sajtot is lehet reszelni. Finom, gyorsan keszen van, nem kell sokat pepecselni vele.
2008. jún. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!