Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol találok tejport?

Hol találok tejport?

Figyelt kérdés

A házi raffaellohoz kellene...

Nem találok tejport a boltban... A kávékrémpor nem ugyanaz? Mert az van ezer féle, rá van írva, hogy tartalmaz sovány tejport is, de külön tejport nem találtam :( Jó lesz a kávékrémpor is vagy én kereshettem rossz helyen?


2008. jún. 18. 18:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
13%
a kávékrémpor ua, mint a tejpor!!!:D
2008. jún. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy itt lesz a kutya elásva :) Köszi :D!!
2008. jún. 18. 19:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van un. turista tejpor, a márkája ha jól emlékszem Milk Quick, vagy ilyesmi. A mi abc-nkben a kávék, kávéporok környékén van, kékes-zöldes szinű lapos zacskóban, 90 gr. 250-300 ft körül van az ára.(Én a házi kenyér sütéshez használok tejport.) A kávéba való tejpor édesitett, ezért nem mindegy, melyiket használd.
2008. jún. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne a kávékrémport használd. Tejpor kell legyen ráírva. Felén ott van, azon a polcon, ahol a tartós tejek, kávétejszín stb...
2008. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Fellelkesedve az első válaszolóhoz már megcsináltam a kávékrémporral O_O Hujjujj :D kicsit valóban édesnek bizonyult, most beraktam hütőbe, remélem azért ehető lesz.

Én is a tartós tejeknél, kávétejszíneknél, süritett tejeknél néztem sőt még a kakóporoknál is de nem volt (interspar)... Majd legközelebbre még jól körülnézek, addig meg megesszük ilyen nagyon édesen :D

2008. jún. 18. 21:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írd be milyen lett. Nekem sajna tejporral sem sikerült...nem szilárdult meg annyira, hogy összeálljon.

A kérdésedreválaszolva: én kimondottan tejtermék-depóban vettem. Máshol én sem találtam :-( . Ott a 90 g-osnak az ára 189 Ft volt (még így is drágállom -> 3 kellett belőle...).

2008. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem sem szilárdult meg igazán :S Meg a margarin kieresztette a vizet és mégfuribb állaga lett... Még golyókká nem formáztam be, betettem a mélyhütőben egy picit, remélem gyúrhatóbb lesz.
2008. jún. 19. 18:25
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahh, tejpor...elvileg kellene lennie minden kozertben, de valoban ritkan lehet kapni. Nalunk a Sparban mondjuk lehet, de szerintem TESCO meg ilyenek is tartanak. Legalabbis en mar kaptam ott is, de amugy ritkan szoktam venni.
2008. jún. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én is hónapok óta keresem a tejport. Én a Sparban dolgozom és nálunk nincs. Tényleg nagyon kevés helyen lehet kapni. Ez azért van, mert évekkel ezelőtt megszünt az egyik legnagyobb terjpor gyártó cég. Azóta ez hiánycikk. Nem is értem, hogy hol szerzik be azok akik ilyet árulnak.
2008. aug. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudom már régi kérdés, de hátha más is idetéved, ahogy én. :)

Én is tejport keresek...és még most is alig találni valahol... arra viszont már rájöttem, hogy a tejpor nem ugyanaz mint a kávékrémpor!! Nem csak a cukrozottság miatt, hanem más az alapanyaga is.


A raffaello meg azért nem szilárdult meg, mert nem margarint kell belerakni, hanem igazi vajat. :)

2011. máj. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!