Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készítsek darált húsból?

Mit készítsek darált húsból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most olvasztottam ki 1 kg darált húst. Nem szeretnék milánóit, fasírtot, töltött paprikát készíteni. Valami újdonságra vágyom. (Kismama vagyok :) )Tudnátok nekem ötleteket adni? Van itthon paradicsom konzerv, tejföl, fokhagyma, paradicsom, kockázott bacon. A borsót kihagynám, mert kisfiam pocija nem bírja.

Előre is nagyon szépen köszönöm! :)


2013. máj. 27. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

rakott kelkáposzta ,vagy karfiol ,

hortobágyi palacsinta

2013. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

töltött krumplit pl. a darálthúst egy kis dinsztelt hagymán megpárolod puhára, majd ízlés szerint fűszerezed.ha puha tejföllel összekevered. közben főzöl héjában krumplit, amit félbevágsz, és kikaparod a közepét, hogy tölthető legyen. az aljáról is vágj le egy vékony szeletkét, így nem billegnek majd a tepsiben. a kivájt krumpli is megy a darálthúshoz, összetörve.

megtöltöd a krumplikat , rá pár kocka bacon és esetleg még tejföl vagy reszelt sajt.

addig sütöd, míg a teteje szép pirosra nem sül.

friss tavaszi salátákkal nagyon finom.

Csak megjegyzem, hogy a kiló darálthús nagyon sok. ha készrefőzted/sütötted, abból kihűlve nyugodtan visszafagyaszthatsz valamennyit egy másik ételhez.

2013. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia! Képzeld, rakott kelt szerettem volna készíteni. Szétbontottam a kínai kelt, és még a legbelső levelek is csupa bogárkakisak. Le sem lehet mosni, úgyhogy ez emiatt ugrott! :( Azért köszönöm szépen, a hortobágyi palacsintával szemezek! :)
2013. máj. 27. 12:59
 4/10 A kérdező kommentje:
2. válaszoló ez remekül hangzik, nagyon köszönöm! :)
2013. máj. 27. 13:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lasagne
2013. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Chilis bab.
2013. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Én nem ajánlanám a hortobágyit, mert annak hiányozna a pörkölt szaftja. Viszont lehet rántott palacsintát csinálni darált hussal töltve /ez nem hortobágyi/. Jó hozzá a tartármártás, saláták, rizs.-rizi-bizi. Ha sok lesz, akkor a bepanirozott palacsintákat fagyaszd le, és veddd elő máskor, olyan lesz, mintha találtad volna. Csak kisütöd, és kész a friss kaja.
2013. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Házi pizza,bolognai feltéttel.

A kisfiad is biztos megenné


Rakott zöldbab,rakott brokkoli

2013. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tárkonyos húsgombócleves

paradicsomos húsgombóc krumplival

rakottkarfiol, zöldbab, brokkoli

töltött hagyma, paradicsom, krumpli

stefánia vagdalt

lasagne

pizza

2013. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm! :)
2013. máj. 27. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!