Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell spárgakrémlevest...

Hogyan kell spárgakrémlevest készíteni?

Figyelt kérdés

Itthon van 2 fehérszínű spárgakonzervem és abból készíteném...


Előre is köszi!


2009. okt. 23. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

most komolyan az ilyenektol maszok falra... komolyan elvarod, hogy helyetted beirjam a google-n hogy "spargakremleves recept"? mert ha valami tenyleg izgalmas kerdes lenne...


fogd meg a konzerved ereszd fel vizzel, fozd ossze dobj ra rantast vagy mittomen kell-e ra, rakj ra fuszereket, turmixold ha akarod es edd meg... vagy ha normalisat akarsz keress 1 receptet

2009. okt. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a "kedvességedet". Ha nem tetszik a kérdés, akkor nem kell rá reagálni. Igen, beírtam a Google-ba is, de annyit hozott ki, hogy gondoltam ide ír valaki olyan receptet, amit kipróbált és tényleg finom lett.... De nem gondoltam arra, hogy ilyen bunkók is járnak erre....
2009. okt. 24. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!