Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olyan étel amiből sokat lehet...

Olyan étel amiből sokat lehet enni és hizlal?

Figyelt kérdés
Folyamatos fizikai munkát végzek,hiába eszek rendesen,leadom. Valami zsíros,amiből sokat meg lehet enni tehát nem mondom rá azt pár falat után,hogy elég volt.Milyen recepteket/ételeket ajánlotok? Az sem baj ha elkészítésük több mint 1,5 órába telik.

2013. szept. 23. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz mit eszel egésznap? Cseréljünk életmódot én is elmondom mivel hízok,mint a disznó kérlek cserébe te is írd le: Én jelentem lusta vagyok,mint egy lajhár még talán a mozgásra ráveszem magam,ha nagyon muszáj, zabálni tudok egésznap csokit akár 2 táblát is az jó hízlaló megeszek rá simán 4zsemlét és 2 tál milánóit..tésztás ételek is hízlalnak hisz nem laksz tőle jól finom és betolhatsz 2-3 tányért lazán milánói/tányér: 7-800 kalória..egyél banánt,a zsíros húsokkal annyi a baj,hogy szerintem a zsír laktató.. akkor már pörkölt tésztával,hamburger,sütemények!
2013. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és cukros lötty!,sör
2013. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Különféle magvak, egészségesek, nem telítenek el és finomak.
2013. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tésztás tejfölös ételek. Egy jó pörkölt, összekeverve tésztával, sajttal, és jó sok tejföllel (ha szereted) nagyon hizlal. Mellé meg sör. Gyümölcsök közül pedig banán.


Menü:


Reggelire 2 zsömle szendvics sajttal majonézzel - 1000 kalória

Ebédre ugyanez - 1000 kalória

Vacsira sajtos tejfölös tészta pörkölttel - 3000 kalória (attól függ mennyit bírsz megenni) és 2 doboz sör - 500 kalória


Ez így 5500 kalória. Ha megtolod még nasival is, csipsz vagy csoki, akkor mégtöbb. Én egyébként ebből a tésztás cuccból és sörrel be tok vinni egy nap 8000 kalóriát simán.

2013. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hurka, kolbász, disznósajt, töpörtyű, sok puha friss kenyérrel, paprikával paradicsommal, savanyúsággal.

jó kis zsírban lesütött oldalas, tarja sok fokhagymával. ennek a zsírja is finom puha kenyérrel, lila vagy zöldhagymával.

székelykáposzta csülökből, dagadóból.

midenféle pörkölt jó tartalmas köretekkel, nokedli, krumpli. rizseshúsnak is finomak.

nagyon sok finom magyaros kaja van, amivel jól lehet lakni és (sajnos) hízlalnak is.

Bárcsak én ehetném ezeket büntetlenül:)

sütiket is ehetsz korlátlan mennyiségben.

Azért a zsírral mégiscsak óvatosan, mert a laborlelet koleszterin adatain könnyen kiakadhat a háziorvosunk:)

2013. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha hízni akarsz,ne zsírt akarj magadra szedni ! :D Ha ez a cél,akkor sok Mekis kaja :D Nálunk emiatt feljött sajna 10-en vmennyi kiló...Most szenvedünk a leadással :D
2013. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!