Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek milyen az új...

Szerintetek milyen az új Rama? Tényleg jobb (vajasabb)? Vagy csak reklám? Ti milyen margarint használtok általában?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Probáltam krémhez kicsit vsjasabbnak éreztem a csoki krémet annál mint amikor sima rámát használok :

Tészta gyúráshoz ,is jó volt : Nekem bevált .

2013. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én tegnap tettem bele a sajtospogácsámba,csakhát nemtudom volt-e különbség,mert most először csináltam pogácsát :) Finomnak finom lett nagyon,jó puha lett :)
2013. okt. 2. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Flóra ízlik legjobban, kenyérre azt kenem, de sütibe Rámát használok, mert olcsóbb.
2013. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Flórából van kocka vaj ?
2013. okt. 2. 14:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs, de azt kérdezted, hogy milyen margarint használunk, a Flóra is margarin, de lehet félreértettem a kérdésed. Sütéshez én is Ramat használok, szerintem ez a legjobb.
2013. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És az új Rama-ról van véleményed ?
2013. okt. 2. 15:40
 7/8 Laukáta válasza:

Szerintem jó a Rama mindegyik fajtája!

A "vajasabb" nem jó kifejezés. A (pl.: Lara vaj) is vajas.

Szerintem egy vaj-on ez nem lényeges szempont. A vaj legyen vaj... a pirítósra elmegy. :)

A süteményekhez én általában Ramát használok.

A Flora-t csak az "egészséges életmódhoz" találták ki, és őszintén szerintem nem adja meg azt az ízt a süteménynek, mint a Rama.

2013. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En kockabol csak Ramat lattam,kokuszolajjal,mogyorovajjal es azzal sutunk,anyu es a mamam is,mihez mi illik a legjobban:) jo ez az uj,bar lenyeges kulonbseget nem erzek,nekem a regi is megfelelt teljesen.
2013. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!