Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Toltott csirkecombot szeretnék...

Toltott csirkecombot szeretnék késziteni, van olyan receptetek, amivel isteni finom, kulonleges csirkecombot lehet csinalni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt egy fincsi töltött csirekcomb recept!

Hozzávalók:

6 egész csírkecomb

bors

A töltelékhez:

2 db zsemle 1,5 dl tejbe áztatva

1 egész tojás

2 főtt tojás

5 dkg reszelt sajt

2 gerezd fokhagyma

bors

kevés ételízesítő

1 kávéskanál mustár

Elkészítés

A töltelék hozzávalóit kézzel összekevered, és a csirkecombok bőre alá töltöd. A combokat megsózod, borsozod. A combokra szeletelt almát is dobálhatsz, ettől még szaftosabb lesz a hús. 180 fokon 1 órát fólia alatt sütöd, majd a fóliát leveszed és további 15 percet pirítod. Köretnek rizst tálalj mellé.


Jó étvágyat!:)

2009. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia !

az előző receptje nagyon jó, bár én a tölteléket tele rakom petrezselyemmel jóó sokkal... meg a másik, hogy én szeretem az ilyen előre kevert fűszereket (bár lehet most le leszek szórva) de szerintem nagyon jó ízt tudnak adni a husiknak

és ha felszeded a bőrét alatta is dörzsöld egy kicsit meg vele.

a másik , (lehet benne van az előzőben, bocsi ha igen) hogy amikor sütöd én alá szoktam rakni vastag hagymakarikákat. nagyon jó ízt ad az egésznek:D

jó étvágyat

2009. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hihi most olvastam vissza:D:D

a le leszek szórva helyett szólva:D:D

2009. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok,a Te kiegészitéseddel csak jobb lesz a recept,miért lennél leszólva?!Semmi baj a fűszersókkal én is használok pl. sült csirke fűszersót,és nagyon finom lesz tőle:)
2009. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!