Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bevont tortára festhetnék...

Bevont tortára festhetnék olvasztott csokoládéval?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy házilag készített fondanttal bevont torát készíteni. Ami kívül fehér és egy egyszerűbb, de annál személyesebb kézzel "festett" motívum díszítené.


Arra gondoltam, hogy olvasztott csokoládéval és egy új ecsettel festeném rá. Működne? Nem repedezne meg a megdermedt csokoládé?



2013. okt. 10. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem működne igen. Ha sima gőz fölött olvasztott csokoládét használsz nem látom okát, hogy megrepedezne.
2013. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha olvasztod a csokit,akkor tegyél bele valamennyi vajat . És akkor nem fog repedni :)
2013. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2.vagyok.Vagy használd ezt , nekem ez a kedvencem,és nagyon egyszerű :) : [link]
2013. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :D
2013. okt. 10. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én már festettem tortára, csak nem csokival hanem vanília aroma és holland kakaópor keverékkel.Én úgy gondolom hogy a csoki sűrű lenne, mert nyilván a torta hideg és a csoki egyből dermedne rajta, nem lehetne kenni.Szívesen elküldöm privátban a végeredményt.
2013. okt. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon jó ötletnek tűnik! Szívesen fogadnám a végeredményt! (:
2013. okt. 10. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!