Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hagymás törtkrumpliból krokett?

Hagymás törtkrumpliból krokett?

Figyelt kérdés
Maradt kb 3 merőkanálnyi hagymás törtkrumpli, ami egy kicsit fűszeres, illetve paprikás is.Krumplistésztának szerintem túl sűrű massza, de krokettnek lehet, hogy jó lenne, esetleg más tipp is érdekelne, mire jó. Nem szeretném kidobni.

2013. nov. 16. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

pogácsa ,röszti ,

fánk

2013. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csinálhaszt krokettet is, legfeljebb nem a megszokott lesz, hanem valami különleges.


De lehet belöle dödöllét is késziteni.


Krumplistésztának is jó, ha szerinted túl sürü, kicsit hígitsd a tészta fözövizével.

2013. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha semmi mást nem csinálsz vele, mint felmelegíted, és a kifőzött száraztésztát beleborítod = krumplis-tészta, más néven a grenadír-mars. Tökéletes és legegyszerűbb felhasználása a hagymás törtkrumplinak!!!
2013. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy krumplis-tésztát nem akarsz.


Krokettnek is jó, üss rá egy tojást és annyi liszttel kavard össze, hogy a krokettet könnyen tudd belőle készíteni. Ahogy írták is, sok mindent csinálhatsz belőle.

2013. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon köszönöm a sok remek ötletet.A krumplistésztát csak azért vetettem el, mert a merőkanállal formázható állagú, de írták, hogy fel lehet higítani.

Lehet, hogy elteszem hétfőre, addig remélem nem lesz baja.

A rösztit és a dödöllét sajnos nem ismerem, illetve nem csináltam még, de utánanézek ezeknek is.

Aranyosak vagytok, hogy segítettetek.

2013. nov. 16. 18:31
 6/6 A kérdező kommentje:

Hálás köszönet a dödölle leírásáért, tényleg nem ismertem, csak hallottam a gyermekversikében, hogy "egy tál dödölle...stb " :D

Ki fogom próbálni, jó kis laktató kaja lehet.

2013. nov. 17. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!