Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Holnap vendégeim jönnek....

Holnap vendégeim jönnek. Milyen köretet/köreteket és savanyúságot/salátát készítsek a sajtos sült csirkemellhez?

Figyelt kérdés

Tepsiben sütnék csirkemellet: lisztben, tojásban, majd reszelt sajtban megforgatom, kiolajozott tepsibe rakom őket és egy kis tejszínnel meglocsolom, úgy sütöm ki.


Ti mit ennétek hozzá?

Minden ötletet szívesen fogadok, köszönöm szépen.


2009. nov. 20. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csinàlj kukorica salàtàt,egy màsik tàlba tegyél ki kovàszos uborkàt,csinàlhatsz uborkasalàtàt is,,krumplisalàta.

Jo étvàgyat!

2009. nov. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
krumplisaláta
2009. nov. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

krumplisalátát szerintem

jaj nagyon fini lesz, kár,hogy én sose eszem ilyeneket :( jó étvágyat! :)

2009. nov. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!!

Köszönöm szépen az ötleteket. Végülis tepsiben sült krumpli (olivás, fűszeres) lett hozzá kukoricasalátával készítve.

Jól sikerült!

Azért nem csináltam a krumplisalit, mert a férjem nem kívánta... :( Pedig én úgy ettem volna...

Viszont nagyon jó, hogy írtátok, mert a jövő héten jönnek a szüleim. Na és akkor készítem el a krumplisalátát, mert apukám is imádja!!! Köszönöm az ötletet!!!

2009. nov. 22. 10:36
 5/7 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszolótól kérdezem, Te hogy érted, hogy nem eszel ilyeneket? Nem ehetsz valami allergia miatt?
2009. nov. 22. 10:37
 6/7 anonim ***** válasza:
harmadik válaszoló vagyok: nem, semmi allergiám nincs, csak nem tudok főzni egyáltalán és nem is főz nekem senki, így marad a meki/subway és pizza... :(
2009. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!


ÓÓÓÓÓÓ, ne add fel! :)))))))))))))

Én is szakácskönyvekből tanultam meg (már amennyire, mert azért nem olyan nagy az én repertoárom sem), meg főzök most is... :))))

2009. nov. 23. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!