Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol tudok venni HABROLÓ-hoz...

Hol tudok venni HABROLÓ-hoz formát?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan konkrét boltot (konyhafelszerelési) ajánlani ahol biztosan van?
2014. jan. 27. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Konkrét helyet nem, de helyette évek óta használt, kipróbált házi megoldást tudok, persze, csak , ha érdekel.
2014. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Pécsen vettem egy közértben. Láttam már 100 forintos boltban is
2014. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bp: Fehér vári uti piac ott ez a fajta : a 12db 1300ft : mult héten vettem. van : [link]

A média marktban pedig ezt a fajtát láttam igaz drágább mert a 8db 2000ft [link]

2014. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 reptoid ***** válasza:
100 Ft-os, műanyagos boltban vettem már én is.
2014. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nagyon köszi, megpróbálom.

Ha nem sikerül szereznem, érdekel a házi praktika kedves első! Köszi

2014. jan. 27. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Én Budapestn vettem, az Örs vezér tere melletti Cédrus piac alsó szintjén lévő boltban.


De javaslok egy házi megoldást, én elsőként így próbáltam amíg nem volt rolókészítőm:


Nem használt (!) fa partvisnyelet feldaraboltam olyan méretre, ami a sütőbe befért, bevontam faltól-falig alufóliával. A fóliás rúdra tekertem fel. Amikor elkészült egy határozott mozdulattal lecsusszant róla.

A fa kicsit megbarnult, de nem égett meg.

2014. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A háztartási boltokban is általában szokott lenni
2014. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én még egyszerűbb módját választottam a barkácsolásnak. az alufólia kemény papírrúdját vágtam 3-3 darabra, és azt vontam be két réteg alufóliával. a végeken bedugva, szóval ott is védve volt.

Először persze tészta nélkül kipóbáltam 250 fokon, és semmi baja nem lett. sütőpapírral is kipróbáltam, az egy kicsit elszíneződött, így maradtam az alufóliánál.

legalább 5 éve használom így, semmi baja, persze időnként az alufóliát lecserélem róluk.

Amúgy piaci árusoknál is láttam, de nekem nagyon megfelel a saját gyártmányom :)

# első vagyok #

2014. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!