Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Most vettünk egy kerámialapos...

Most vettünk egy kerámialapos főzőlapot. Mire kell majd figyelni a használatánál, hogy hosszú életű legyen?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
úgy tudom nem szabad, hogy só és cukor érje. megmondom őszintén nekem nem ilyen van, csak hallottam. de majd a többiek megerősítik vagy cáfolják.
2009. dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk van.

Figyelj rá,hogy hozzá való tisztítóval pucold.Ne kapard ne karcold.Ha véletlenül bármi kaja kiszalad egyböl töröld le.Ne hagysd ráégni.Pl,ha teflonban szeretnél sütni vigyázz,hogy ne hogy olajos legyen az alja,mert utána nehéz lesz lepucolni.

Semmi ne üsse meg,ne koccanjon,mert ha bereped a fözölap nem lesz használható.

Szerintem nagyon jó....

Gondolom kaptál hozzá használati útmutatót.Abban is benne van minden olvasd el figyelmesen.


Nem rosszból,hol vettétek,mennyiért??Milyen márka??

2009. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, van hozzá használati útmutató, de gondolom az összes tapasztalat, amit az ember a használata során szerez, nincs benne leírva :)


Gorenje, praktikerben vettük, ha jól emlékszem 63 ezer Ft körül volt.

2009. dec. 7. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Én rajta hagytam a müanyag tàlat,és ràolvadt az egész!Hideg vizes ronggyal àttöröltem,és feljött a ràégett müanyag.De futott rà olaj,tej,satöbbi is,nekem mindig minden lejön rola.

Van hozzà külön szivacs!!!!Csakis azt hasznàld,és a dörzsis oldalàt.Nem fogod tudni megkarcolni vele(nekem is az mutatta meg aki ilyen keràmia lapokat gyàrt:)

És a tisztitoszer is fontos.Semmiképp hipö,ecet,satöbbi.Csakis külön erre a célra gyàrtott szerrel csinàld.

Hidd el,ezek ugy lettek megcsinàlva hogy birjàk a strapàt.

Àllitolag edény se mindegy milyen ednyt hasznàlsz,de én eddig mindig azt hasznàltam,ami régebben is megvolt.Kutya baja.

2009. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt mondjuk olvastam a használati utasításban, hogy azokat az edényeket, amiket már a gáztűzhelyen használtam, itt már nem használhatom. Gondolom annak már nem olyan egyenes az alja (??).


Köszönöm a segítséget! De várok még választ :)

2009. dec. 7. 13:36
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Nekem nem volt elötte gázzal müködö tüzhely,csak elektromos.Szerintem a gázon használt edényeket nyugodtan használd itt is,ha tiszták nem ráégett az alja.
2009. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!