Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha már unjátok a felvágottat,...

Ha már unjátok a felvágottat, virslit, májkrémet, péksüteményt, rántottát, stb. , milyen reggelit/uzsonnát/tízórait készítetek? Főleg egyszerű és olcsó megoldások érdekelnek.

Figyelt kérdés
Főleg egyszerű és olcsó megoldások érdekelnek. Pl. kőrözött, tonhalkrém...
2009. dec. 10. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tejbedara,lekváros-nutellás-mézeskenyér,rántottát felturbózni mindenfélével,kaszinótojás,sonkatekercs,házi hotdog,hambi,padlizsánkrém,pirított kenyér fokhagyival és tejföllel,melegszendvics,tejeskv,tea,kakaó,karamellás tej.

Valami saláta,pl majonézes füstli-sajtli,sajtsaláta,majonézes kukorica-borsó-tojás.

Tükörtojás sonkával( ham and eggs )

Friss bagettből,vagy kifliból miniszendvicsek.


És még millió ötletem van.

2009. dec. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én egyszer csináltam olyat,hogy a májkrémet összekevertem főtt tojással,befűszereztem(őrölt kömény,bors,só)ki-ki a maga ízvilága szerint,kenyérre kentem,sütőben megsütöttem,de natúron is fincsi!Aki szereti a hagymát,fokhagymát tehet bele azt is...Nekünk be vállt!!
2009. dec. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

lehet sütni pizzás csigát, kakaós csigát, virslis rolót, buktát, túrós táskát, pogácsát.

Egy fini répakrém: reszelt répa, reszelt sajt, majonéz, reszelt fokhagyma, só, kikeverni és pirítósra, hülyén hangzik, de tényleg nagyon finom!

2009. dec. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Melegszendvics ezerféleképp. Palacsinta, hagyományos, amerikai, gofri. Érdemes egy szendvicssütőbe beruházni. Fűszeres túrókrém. Leveles tésztából sütött sajtos rúd, pizzás csiga. Gyümölcssaláta (2 alma+2 banán joghurttal leöntve) hozzá puffasztott tönkölybúza "kuki".
2009. dec. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Bocsánat: de mi az a hambi?

Lehet lekvároskenyér,bundáskenyér is.

2009. dec. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hambi??Hamburger!!!! Hihi :)
2009. dec. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lángos:) Nyami:)
2009. dec. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gabonapehely tejjel :)
2009. dec. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Édes anyanyelvünk!


tojásfészket is lehet csinálni, felvered a tojásfehérjét, megkened a kenyeret vajjal, utana teszel ra sajtot, ráöntöd a keményre vert tojásfehérjét, majd a közepébe belepottyantod a sárgáját, megsózod-borsozod. be a lerbe és megsütöd.

2009. dec. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
reggelire semmi sem jobb, mint egy jó sonkás tojás!
2009. dec. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!