Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyire esztek füszeresen?...

Mennyire esztek füszeresen? Hányféle füszert, tartasz otthon?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Imádom a fűszereket, vagy 50-féle biztos van, meg még kb. 10 különböző főzőszósz, paszta, stb., ez utóbbiak, meg a fűszerekből kb. 20 leginkább indiai és thai hozzávalók.


Alapjáraton amihez megy, azt a magyar ízlés szerint nagyon fűszeresen(csípősen) készítem, de mondjuk ezért a kijelentésemért már körberöhögne egy ázsiai, az ő szintjükön alig-alig az.

2014. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Na ezt még így sose számoltam össze. Amiket a mindennapokban használok: szemes bors, durvára darált színes bors, köménymag, őrölt kömény, babérlevél, őrölt babér, kakukkfű(imádom), majoranna, bazsalikom, oregano, vegeta, Himalája só, szerecsendió(ez is kedvenc), gyömbér, őrölt sima bors, fahéj, szegfűszeg, csili most ezek vannak itthon de szokott még mustármag lenni, vagy ha indiait akarok akkor curry
2014. márc. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Eleg fűszeresen fozok. Sóbol van ketfele, fekete bors, fehér bors, 4 bors keverék, 4 fele olasz fuszerkeverek, füstölt fuszersó, bazsalikom, oregano, majoranna, kapor, rozmaring, komenymag es por, tárkony, babér level, fahéj, szegfuszeg, fokhagyma só es pehely, kakukkfű, provancei keverék, lestyán, többféle paprika es szerecsendio mindig van. Most van friss fuszernovenykent petrezselyem, metelo hagyma es bazsalikom. A fagyoban van zeller level. A heten tervezek venni rozmaringot kis cserepben.
2014. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem számolom, de jó sokfélét. Fűszerezésnél azért ügyelek arra, nehogy "kajakómát" kapjak tőlük.
2014. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Bazsalikom, oregano, kakukkfu, majoranna, komeny, bors, fokhagymas so, fasirtfuszer, petrezselyem, szerecsendio

Edesekhez fahej.

Szeretem a fuszereket hasznalni.

2014. márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Utolso vagyok, elfelejtettem a rozmaringot, a babert,az edes- es csipos paprikat ks felsorolni.
2014. márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 SzarvasLászló ***** válasza:
65%
Szerintem legalább 50 félét.
2014. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon szeretem, nem használok semmilyen kockát, ételízesítőt, inkább fűszerezek ezekből, nem tudom megmondani hányféle van, a szekrény egyik polcrésze tele van különböző fűszerekkel.
2014. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Több mint 50 félét használok rendszeresen, viszont semmiféle leves- és egyéb kockát, vegetát nem, csak természetes füszereket.
2014. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A világkonyha fűszereiből és a magyar konyha fűszereit tartom itthon, van vagy 50 féle.Amikor tehetem , zöldfűszereket is használok, nem is kedveset.

és Te kedves kérdező???

2014. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!