Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen egyszerűen elkészíthető...

Milyen egyszerűen elkészíthető menüt illik / szokás készíteni egy bérmálkozási ebédre?

Figyelt kérdés

Április végén lesz a bérmálkozásom.

Szeretném a kereszt- és bérmaszülőt valamint az atyát meghívni egy ebédre.

Tehát ez egy nagyon szűk körű, egyszerű ünnepi ebéd volna.


Mi a szokásos ételt, stb. ilyen alkalommal?


27/N


2014. ápr. 5. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs úm szokásos étel, nyugodtan csinálj olyasmit mint bármilyen egyéb ünnepre csinálnál. Ilyen szűk körben én a desszertet nem vinném túlzásba, azaz süti lehet de torta inkább ne.
2014. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Én is süteményt terveztem desszertnek.

De a desszert előtti rész - az ebéd fő része - kérdéses.

Mégis, mit kellene, ami egyszerű is, de mégis ünnepi.

2014. ápr. 5. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Perisoara leves és töltött káposzta.
2014. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehetőleg húsmenetes vagy minimális hústartalommal kellene, mert ketten egészségügyi okokból nem fogyasztanak húst, így pl. a töltöttkáposzta kiesik most.
2014. ápr. 5. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Valamilyen zöldségkrémleves, vagy gyümölcsleves.

Többféle rántott zöldség (mellette pár szelet rántott csirke mell, combfilé )tehát, gomba, karfiol, brokkoli, rántottsajt is lehetnek egy tálon szépen elrendezve.

Zöldséges rizses köret és kétféle saláta . egy friss vegyes tavaszi és mondjuk egy majonézes valami, krumpli vagy tojássaláta.

2014. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi étteremben ebédelünk bérmálkozás után kilencen és le van tudva az egész. kicsi a lakás 9 fős asztalnak a lakásban.
2015. márc. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!