Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet sütni pataki-tálban?...

Mit lehet sütni pataki-tálban? Van valami jó recept?

Figyelt kérdés
azt tudom,h be kell elötte áztatni 15 percre-de mit rakok bele,kell-e olaj?
2008. júl. 26. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem van csülök pékné módra receptem, ha kell előkeresem. És itt a részeges csirke receptem. :


részeges csirke


kb.2o dkg angolszalonnát hajszálvékonyra felszeletelünk

felével kibéleljük az előre beáztatott cserépedényt, majd

csirkemellet és comobkat rakunk rá. Enyhén megsózzuk - mivel az angolszalonna nagyon sós - borssal és majorannával lazán megszórjuk. Utána több rétegben ugyanezt tesszük. Legvégül a tetejét beboritjuk a maradék angolszalonnával. Egy kis fej hagymát apróra vágunk szétszórjuk rajta.

Legvégül -ezért részeges csirke - kb. 2 dcl. fehér borral körbe öntözzük.Elkészitési ideje 2 óra, amikor bekapcsoljuk a sütőt rögtön beletesszük az edényt, és kb. l órahosszat l8o fokon sütjük, egyszer megnézzük és saját levével meglocsoljuk.

a következő l órában 22o fokon sütjük tovább, az utolsó lo percben levesszük a tál tetejét és ugy sütjük szép pirosra.

2008. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ismét én vagyok, nem kell olaj bele!!!
2008. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!