Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Érdemes gofrisütőt venni? Ti...

Érdemes gofrisütőt venni? Ti használjátok?

Figyelt kérdés
van egy kör alakú használtan,1200-ert.Amiben belül 5 szívecske van. De kérdés h otthon én is tudnék-e csinálni,olyan finomat.Megéri.e,használnám-e mondjuk hétvégente,vagy alkalmanként.

#gofrisütö
2014. máj. 26. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem 15 éve van. Mi havonta 2szer biztos használjuk.

Használtat ne vegyél ,mert könnyenlehet hibás. 6000ft körül már jókat lehet kapni.

nekem ez a bevált receptem van.

Gofri


Először a száraz hozzávalókat mérjük ki:

3 dl bögrével mérünk mindent.

1 bögre liszt

5 evő kanál cukor /porcukor / Ha kristálycukrot teszünk, hozzá leragad a tészta. /

1 teáskanál só

2teás kanál szódabikarbóna

Ezeket összekeverjük: Majd a 3 tojássárgáját elkeverjük az 1 csésze tejjel ehhez adunk fél csésze olaját. Majd 3 tojás felvert habját…

Majd fél csésze tésztát öntsünk a gofri sütő közepébe: 2-3 perc alatt süssük barnára:

2014. máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ajándékba kaptam, és nagyon szeretem:) Amikor egy kis süti kell, elég kikeverni, beleönteni és kisüti. Nem kell formázgatni :D
2014. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnál sütni, ha veszel egy sütőt? Nem értem.
2014. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezen mit nem ertesz? Van aki azt mondja,h a boltit nem lehet utanozni. De te hasznalod?
2014. máj. 26. 11:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Már csak azért sem lesz olyan, mint a bolti, mert a bolti tele van mindenféle adalékokkal. Ettől függetlenül szerintem jó dolog, én is használom, igaz, én a Lidl-ben vettem Silvercrest márkájút, az 4 szivecskét süt. Nekem csak diétás receptem van hozzá.
2014. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amit otthon sütsz ezerszer finomabb mint a bolti. Azt ne is próbáld utánozni :)
2014. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az otthoni százszorta jobb, mint a bolti.

Egyébként többfajta gofri recept van, megéri néhányat kipróbálni.

Az én kedvencem, amivel már többször is nagy sikert arattam a barátok, ismerősök körében is:


4 tojás

25 dkg liszt

17 dkg cukor

1 csomag vaníliás cukor

20 dkg margarin

fél csomag sütőpor

1 dl tej

A tojások sárgáját kikeverjük a margarinnal, cukorral, hozzáadjuk a lisztet, a sütőport, a tejet és a habbá vert fehérjét, majd megsütjük.

2014. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Értem, tehát olyan finomat akarsz, mint a bolti. Hát azt ne utánozd, írtak itt sokkal jobb recepteket! Egyébként, igen használom! A második kérdésed is furcsán fogalmazott, tőlünk kérdezed, hogy te használnád-e hétvégente/havonta? Ezt te tudod. Gondolom az lett volna, hogy mi, akiknek van, milyen gyakran használjuk? Havonta.
2014. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Az én receptem egyszerűbb, mint az előzőké, nem kell semmit semmivel előre kikeverni és vaj kell bele. Kicsit egészségesebb, mint az olaj, vagy a műanyag margarin. Recept: 600 g liszt, 750 ml tej, 110 g porcukor, 1 vaníliás cukor, 150 g olvasztott vaj, 3 tojás, csipet só és 1 sütőpor. Ezt robotgéppel összekevered és kisütöd. Ennyi. Nálunk van egy gofri-s bódé a piac mellett, ott lehet kapni, csontra ugyanolyan finom ez a recept!
2014. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a sok valaszt. Mindenkinek ment a zöld. :)
2014. máj. 26. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!