Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Osztálytársam tudja hogy...

Osztálytársam tudja hogy cukrász akarok lenni és "rendelt" tőlem egy fagyitortát. Ha így csinálom meg az nem lesz rossz?

Figyelt kérdés

Felolvasztom a csokit gőz fölött egy kis tejjel és lehűtöm.

Habport felverem a tejjel és mikor már kemény hab beleöntöm a csokit. Utána beleöntöm a tortaformába és belerakom a fagyasztóba.

Nem lesz túl folyékony vagy ilyesmi?



2014. júl. 21. 18:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%
Nos, ez ugy nez ki, mint amikor habosra verem a parizsikremet. Semmi koze a tortahoz.
2014. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, most tényleg ennyire magadra vetted, hogy valaki nem hallott xy krémről és szószerint vette és nem ugyanaz és lekezdőz? Fagyi szelet nevű süti se fagyiból van, meg sorolhatnám, nah mindegy...

Nekem tényleg annyira fura csak, hogy tennék alá valamit, ostyát akár, ha már fagyi, vagy csokis kekszet, stb. Meg piskóták között is jó ez a krém simán

2014. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagy te 9 sem...
2014. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

itt mindenki csak kötekedik. Jól van igen biztos tudod te is hogy hány éves vagyok.. de senki nem segítene csak osztja az eszet. Többet nem is használom az oldalt, ha lehet akkor is csak rosszat mondanék róla csak miattatok.

annyit kérdeztem hogy folyékony lesz vagy nem? 10/ 0 válasz.. köszönöm magyarok..

2014. júl. 24. 18:38
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

magyarok ezt egy népre tipizálod?

eddig nem hittem, de most már tudom, hogy buta vagy...csalódás...:o

2014. júl. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
nem csak azokra értem akik "válaszoltak" mert mind kötekedik és nem mond semmi hasznosat. A magyarokkal nincs bajom, annyira hogy én soha nem hagynál el a hazámat mint más. De előbb megkéne ismerni a másikat miélőtt ítélkezel, de te már eldöntötted magadban hogy buta vagyok mert félreértetted.
2014. júl. 24. 19:40
 17/17 anonim ***** válasza:
Mivel a fagyasztóba rakod a habkrémet ezért nem lesz túl folyékony, mert megfagy! De ez amit készítettél nem fagyitorta!
2014. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!