Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a színes kerámia serpenyőkkel kapcsolatban? https://www.google.com/search? Q=sz%C3%8Dnes+serpeny%C5%91&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=TrH XU7XvF6L8ygPuroGIAg&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1280&bih=835

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a mostanában divatos, tényleg sok színben kapható belül fehér színű, kerámia serpenyők és palacsinta sütők. Ha vigyázunk rá, csak fakanállal nyúlunk bele, akkor megbízható, sokáig lehet használni?

Húst, zöldség köretet, rántottát, lecsót, krumplit is lehet benne sütni?


L 25



2014. júl. 29. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg kellene tanulni linket beszúrni, mielőtt reklámtevékenységbe kezdesz!

Egyébként: A kerámia bevonat kemény, nem csak fakanállal lehet belenyúlni! Én sokat használom, -mindenre- de palacsintát csak a régi vas palacsinta sütővel sütök!

2014. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TappancsMancs ***** válasza:
Nekünk nincs de bátyámnak van és jónak mondja. A kerámia amúgy tényleg nagyon kemény, kopás álló. Persze én nem tudom ezek mit bírnak, én mondjuk fémmel nem kavargatnék benne úgy valamivel biztos tovább tart és van itthon bőven fa- és műanyag fakanál.
2014. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én vettem drágábbat és olcsóbbat is. A drága eleinte nagyon jó volt, kb 3-4 év alatt viszont a közepe nagyon elkopott, már ki kell dobnom. Az olcsó meg már 1 év alatt kezdett kopni. Szóval nem igaz az, hogy soha nem kopik el. Én nem tudom, hogy lehet úgy hirdetni, hogy nem kopik. Nekem a villa is felsértette mindkettőt, a drágábbikat is. Én szerintem visszatérek a teflonhoz.
2014. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
A villa felsértette ezért használni teflont? A teflont nem sérti fel a villa?
2014. aug. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be a kerámia serpenyő. A belső fele elszíneződött, lesül benne az étel-talán egy kicsit kevésbé mint a régi zománcosban, de a teflon nagyságrenddel jobb.Ezt több ismerősömmel is megbeszéltem, nekik is ez a véleményük.
2016. szept. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!