Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Főzelék zöldborsóból ÉS...

Főzelék zöldborsóból ÉS zöldbabból?

Figyelt kérdés
Van itthon egy kevés zöldborsó és zöldbab, de egyik sem elég egy adag ételre. Milyen lehet, ha zöldborsó-zöldbab főzeléket főzök, azaz mindkettőt belerakom? Csinált már valaki ilyet?

2014. aug. 19. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aha nagyon finom ugyanúgy ccsináld csak rakd bele mindkettőt tényleg nagyon jó
2014. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem csináltam még, de nem lehet rossz. A zöldbabnak elég szolid az íze, semmiképpen nem tud összeveszni a zöldborsó sokkal határozottabb ízével. Tennék bele egy kis répát is, mindig jó egy plusz szín s én szeretem is :D

Rengeteg vegyes zöldségételt főztem már, amiben sokféle zöldség volt, mindig jók. Mondjuk céklát és káposztát ritkán teszek az ilyenekbe, azok nekem túl karakteresek egy vegyes zöldségételhez, bár attól függ, egyébként elég gátlástalan vagyok e téren. Főleg a curry szokott "használjuk el a maradék zöldségeket" stílusban megvalósulni, mindig sikerrel.

2014. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elkészült, finom lett. Végülis egyszerűen egy kis joghurtos, fokhagymás, pirospaprikás habarással sűrítettem, kellemes íze lett, köszönöm
2014. aug. 19. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!