Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 12 főre szülinapi menüsor?

12 főre szülinapi menüsor?

Figyelt kérdés
Bográcsozásra gondoltam kint,de nem valószínű,hogy jó idő lesz. Vettem mindenféle húsokat, csak bográcsozáshoz készültem, valami más ötlet,ami kevés idő mellett is megoldható? Valami sütit is illene sütnöm? Minden ötletet szeretettel fogadok:)
2014. szept. 23. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért azt leírhatnád, mik azok a "mindenféle" húsok, hogy lehessen gondolkodni rajta, mi készülhet belőle a bográcson kívül.

Az is jó lenne tudni, hogy bent hagyományos dupla terítékes vendéglátásra gondolsz-e, vagy esetleg a jövőmenős, svédasztalos megoldás érdekelne jobban.

2014. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenféle húst vettél és jó mondjuk egy hidegtálnak, akkor én rántott húst, sült csirkecombot, töltött csirkecombot, göngyölt húst, kaszinó tojást, labdafasirtot, hasonlókat csinálnék. Mellé burgonya és francia salátávalm esetleg sajt-, fokhagyma-, francia hagymalevessel és friss kenyérrel. Ezekkel nem lehet nagyon melléfogni :)
2014. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyeneket csináltam szülinapi partyra, mint a 2-es hozzászóló.

Stefánia vagdalt, kaszinó tojás, sonkatekercs, sajttekercs, baconbe teker máj, baconbe tekert csirkemell, lesütött hús, rántott gomba, karfiol, sajt

majonézes krumpli saláta, kukorica saláta

mini szendvicsek-sonkás, tojásos, szalámis, sajtos, kicsit megdíszítve zöldségekkel, szószokkal

Sütnék mini perecet, pogácsát-ezek jók előző is este is, hókifli, kókuszos csiga, kakaós csiga, almás pite, gyümölcsös piskóták

Gyümölcs kosárban alma, szőlő, körte, szilva, hátha valaki megkívánja.

Bár sztem bográcsozni lehet ha lecsendesedik a szél, és elvileg már 20 fok körül lesz a hőmérséklet.

2014. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet lesz egy kis hidegtál,és ha jó idő lesz akkor mellé még a bogrcsozás is meg lesz tartva. Majd eldől. És pl. csülköt, s.combot bent a sütőben valami jó recept alapján hogyan készíthetném el, és miylen körettel?
2014. szept. 23. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!